Trustpilot

Plazmové řezačky

S MMA, nebo TIG svářečkami z internetového obchodu společnosti expondo se samozřejmě podaří docílit těch nejlepších svarových spojů. Ale po čem sáhnout, když potřebujete materiál opět rozdělit? K tomu Vám nabízíme plazmové řezačky od Stamos Germany pro profesionální použití. Naše plazmové řezačky jsou obzvláště spolehlivé a vhodné i pro náročné použití v průmyslu, řemesle, ale také pro ty, kteří mají řezání jako koníčka. S tímto zařízením můžete obzvláště ekonomicky řezat nejrůznější kovy. Objednejte ještě dnes Vaši plazmovou řezačku!

Funkčnost plazmové řezačky

V dnešní době je mnoho způsobů, jak od sebe oddělit různé druhy látek. Při zpracování kovů je ale použití plazmové řezačky ten nejúčinnější způsob. Na to je plazmová řezačka od Stamos Germany perfektní nástroj na rozdělení, potažmo rozřezání kovů. Zde přesvědčí paleta modelů od Stamos Germany svými bohatými možnostmi výběru, čímž je v našem obchodě garantované vhodné zařízení pro každý účel. V sortimentu se nachází ruční zařízení, která mohou být pohodlně použita na stavbě a jsou velmi robustní, čímž uspokojí Vaše každodenní nároky. Plazmové řezačky od Stamos Germany pracují s tepotou 30.000°C, vykazují tedy mnohem vyšší teplotu než každá svářečka. Jsou ale také zařízení, která spojují jak plazmové řezání, tak svařování. Díky enormnímu horku se kov roztaví a přiváděným tlakem vzduchu, nebo směsí plynů od sebe odtlačí materiál, čímž se docílí oddělení. Na ochranu svarů se hodí směs plynů, která zabrání, příp. ztíží oxidaci. Moderní a vysoce vyvinutá plazmová řezačka od Staamos Germany přesvědčí svým čistým řezem a nekomplikovanou obsluhou.

Alternativa ke značce Flex

Díky nejmodernější technice je možný ten nejpřesněji provedený řez. Pro toto je rozhodující CNC (Computerized Numerical Control). Také společnost Stamos Germany vyvinula a vyrobila plazmové řezačky speciálně na CNC použití. U CNC plazmového zařízení je hořák sevřen počítačově chráněným systémem, takže je zaručena naprosto klidná „ruka“ a může být rozřezána komplexní předloha. Pouze z toho důvodu, že se nepracuje s plazmovou řezačkou přímo, by ani zde neměla být opomenuta bezpečnost. Ta je vždy na prvním místě! Také proto nabízí Stamos Germany vhodné řešení ve formě helem s moderním designem. Často jsou látky a obzvláště kovy zpracovány, resp. rozdělovány stroji Flex. Pro Flex ale představuje kov vysoké zatížení a pilové kotouče se opotřebí rychleji než trysky vysoce moderní plazmové řezačky. Kromě toho je u Flex silové vynaložení několikrát vyšší. K ochraně vlastního těla představuje plazmová řezačka výhodnou a smysluplnou alternativu. Abyste měli dlouhodobě radost z Vašeho zařízení, nabízíme Vám také náhradní díly-vše si můžete objednat najednout a samozřejmě vždy v kvalitě obvyklé pro společnost expondo.