Informace o dopravě

Informace o dopravě

Abychom zajistili kvalitní doručování zboží, předáváme údaje o zákaznících (např. jméno, adresu, e-mail) poskytovatelům přepravních služeb, s nimiž spolupracujeme.

  • V České republice a Německu je poštovné zdarma
  • Vrácení zboží je zdarma
  • V závislosti na velikosti objednávky zašleme zboží buď balíkovou přepravou (např. DHL, GLS), nebo spedicí (např. Dachser, Raben)
  • Spedicí obvykle zasíláme velké, objemné zboží a velké objednávky
  • Objednávky z českého obchodu zasíláme standardně pouze do České republiky a Německa
  • Expresní doručení , doručení v požadovaném termínu a doručení do P.O. boxu není možné.

Informace k výpočtu termínu dodání

V případě dopravy prostřednictvím GLS a DHL v rámci EU Vám zajistíme, že uhrazené objednávky, které obdržíme v pracovní dny do 14 hodin, budou na 95 % ještě toho dne předány na příslušného dopravce. Toto ujištění platí pro značky Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Royal Catering, StaMony, Stamos Soldering, Stamos Welding, Steinberg Systems, Ulsonix a Welbach.

Lhůta dodání začíná běžet při platbě předem v den po zadání platebního příkazu na kreditní institut, popř. u ostatních způsobů platby v den po uzavření smlouvy a končí uplynutím posledního dne lhůty. V případě, že poslední den lhůty spadá na sobotu, neděli nebo na den státně uznaného státního svátku v místě doručení, je tento den nahrazen následujícím pracovním dnem.

Pokud u nás v rámci objednávky objednáte více artiklů, pro které platí rozdílné dodací lhůty, zašleme zboží pohromadě v jedné zásilce, v případě, že jsme se s Vámi nedomluvili na ničem jiném. V tomto případě platí pro celkovou zásilku dodací lhůta, která platí pro artikl Vaší objednávky s nejdelší dodací lhůtou.