Trustpilot

Gastronomické vybavení

Slevy
Hotdogovač - 2 000 W
Royal Catering
(39)

Hotdogovač - 2 000 W

Rozměry (DxŠxV)
44 x 49.5 x 69.1 cm
7 499,00 Kč 8 018,82 Kč
Omezená nabídka
Záruka nejnižší ceny
Skladem
DORUČENÍ ZDARMA přibližně 25. 7.

Vysoce kvalitní produkty ze sortimentu potřeb pro gastronomii od společnosti expondo vytváří ten nejlepší základ pro usnadnění každodenní práce a dokonalého nastavení provozu v hotelech, restauracích a cateringových společnostech. U nás najdete široký výběr vysoce kvalitního vybavení pro vaše gastronomické podniky i pro soukromé použití, od levného základního vybavení zařízení na vaření až po profesionální vybavení velkokapacitních kuchyní . V gastronomii jsou v každém okamžiku zapotřebí odborné znalosti. Ty nabízí naše speciálně vyvinutá značka Royal Catering a další vybrané značkové produkty. Využijte našich výhodných nabídek v oblasti velkoobchodu s gastronomií. Samozřejmostí je i doručení vašich objednávek v rámci České republiky zdarma.

Gastronomické služby z první ruky

Ze zkušenosti víme, co je důležité při výběru správných prvotřídních potřeb pro gastronomii, a proto nabízíme pouze produkty, které splňují vysoké nároky na zajištění kvality u nás i v gastronomickém průmyslu obecně.

Důležitým prvkem pro zajištění dlouhodobého užitku je použití vysoce kvalitních materiálů. Jsme proto v úzkém kontaktu s našimi zákazníky a kromě pečlivě vybraných produktů nabízíme i unikátní poradenskou službu, abychom vám poskytli odbornou podporu při výběru.

V e-shopu naleznete u produktových kategoriích, jako jsou naše potřeby pro hotel , pro každou oblast přehledné popisy a tipy s dalšími informacemi k tématu potřeby pro gastronomii.

Gastronomický velkoobchod prvotřídní kvality

Zejména gastronomické potřeby často slouží v nepřetržitém provozu a musí odolávat vysokému zatížení. Ve společnosti expondo proto bereme věci do vlastních rukou, abychom předem otestovali a osobně zhodnotili kvalitativní vlastnosti nabízených produktů. Na tomto základě se náš výběr potřeb pro gastronomii a vybavení velkokuchyní každým dnem rozrůstá, abychom vám byli schopni poskytnout tu nejlepší možnou nabídku.

Co nás spojuje

Společnost expondo spojuje své odborné znalosti jako zkušený specializovaný prodejce potřeb pro gastronomii s požadavky vás nebo vašeho podniku coby zákazníků. S naší spolehlivostí a kvalitou vám chceme být po boku od prvního okamžiku a kdykoli vás podpořit naším know-how.

Přednosti

  • Nakupte potřeby pro gastronomii přímo od výrobce ✓
  • doprava zdarma v rámci České republiky ✓
  • zdarma podpora při nákupu, pokud si přejete ✓
  • vrácení zboží do 30 dní ✓
  • rozmanitý sortiment a rozsáhlé příslušenství ✓
  • vynikající poměr ceny a kvality všech produktů ✓

Potřeby pro gastronomii online od A do Z

V gastronomii je důležité, aby vše proběhlo rychle a vy měli k dispozici široký sortiment gastronomického vybavení, od kontaktních grilů a grilů na kebab až po stroje na popcorn , palačinkovače a stroje na cukrovou vatu. Protože jsme si toho vědomi, náš sortiment se neustále rozšiřuje a my zajišťujeme, aby požadované potřeby pro gastronomii byly dodány a mohly být používány co nejdříve po vaší objednávce. Je důležité si správně vybrat a využívat bezplatné služby a další výhody. A nejlepší na tom je, že si gastronomické potřeby můžete v našem internetovém obchodě objednat 24 hodin denně!

Máte rádi rychlost, jednoduchost a pohodlí?

Využijte výhod společnosti expondo! Nezáleží na tom, zda chcete dovybavit rozjetý podnik nebo nově zařídit restauraci či hotel. Prozkoumejte pohodlně produkty v našem gastro obchodě a přidejte si na seznam přání všechno zařízení a vybavení, které chcete. Tak si můžete před objednáním snadno vytvořit kompletní přehled.