Trustpilot

Čističky vzduchu

Kvalitní čistička vzduchu za dobrou cenu

Čistička nebo zvlhčovač vzduchu jsou dnes opravdu důležitou součástí množství prostorů, ať už se jedná o domácnosti, nebo také například o kanceláře. Není se však vůbec čemu divit, odvlhčovač a čistička vzduchu vám totiž dokážou nabídnout skutečně mnoho. V rámci tohoto článku si rozebereme to, jestli čistička vzduchu a to, co vám nabízí, stojí za to. Také si přiblížíme i nabídku produktů, kterou vám v této oblasti nabízí Expondo.

Co vám nabízí čistička vzduchu?

Samozřejmě každý určitě ví, jaká je hlavní funkce čističky vzduchu. V první řadě ji využíváme k tomu, aby nám vytvořila čistší prostředí, ve kterém se pohybujeme (převážně dlouhodobě). Jak tedy přesně čistička vzduchu funguje a proč je tak užitečné si ji zajistit?

Čistička vzduchu přijímá vzduch ze svého okolí, většinou tedy z místnosti, ve které se nachází. Pak nastupuje funkce něčeho, čemu se říká filtr do čističky vzduchu. Vzduch tedy přechází přes tento filtr. Filtr do čističky vzduchu je tedy velmi důležitou součástí každé čističky a existuje hned několik typů filtrů, které v nich máte možnost najít. Jaké to tedy jsou a co vám dokážou nabídnout?

  • Hepa filtr – Hepa filtr je mezi filtry, které lze najít v rámci čističek vzduchu, tou nejkvalitnější a nejlepší možností. Za vše mluví třeba to, že čističky vzduchu právě s tímto typem filtrování se využívají i v lékařských zařízeních. Hepa filtry dokážou zachytit bezkonkurenčně vysoké množství mikro částic a právě díky tomu splňují ta nejnáročnější kvalitativní kritéria.
  • • Ionizátor – ionizátor je další z možností filtrování vzduchu a nabízí vám je například mnoho čističek, které využívají také i Hepa filtr. U některých čističek vzduchu máte možnost ionizátor využít jen tehdy, kdy sami chcete, protože se dá vypínat a zapínat. Díky tomu si sami vyberete, kdy se jej rozhodnete použít a kdy si naopak zvolíte používat filtr do čističky vzduchu bez možnosti využití ionizátoru.
  • Vodní filtr – vodní filtr je také dalším z vícero typů filtrů, se kterými se v rámci čističek vzduchu máte možnost setkat. V případě, že váš přístroj využívá právě vodní filtr, je to čistička vzduchu se zvlhčovačem. Jak je jasné již ze samotného názvu, dokáže vám nabídnout jak čištění vzduchu, tak i zvlhčování vzduchu najednou. Zvlhčovač vzduchu pro vás může být skvělým doplňkem zejména tehdy, pokud je prostředí, ve kterém váš přístroj „pracuje“, sušší a zvlhčení by mu mohlo pomoci.

Kromě výše zmíněných typů filtrů ovšem existuje i vícero dalších, ze kterých si máte možnost vybrat.

Je čistička vzduchu vhodná i do firemního prostředí?

Čističky vzduchu jsou opravdu velmi užitečnou součástí mnoha domácností a snad každý ví, jaké jsou benefity vyplývající z jejich používání. Mnoho z nás v dnešní době žije v prostředí, které není tak čisté, jak by optimálně mělo být. Týká se to zejména městského prostředí, ve kterém žije na malém prostoru velké množství lidí, s čím je spojená také i velká hustota dopravy a tím i velký počet osobních automobilů, autobusů, nákladních vozidel atd. Zde je více než vhodné dát si opravdu záležet na tom, abychom se pokusili dodat vzduchu, který dýcháme, tu nejvyšší možnou kvalitu. Čistička vzduchu se zvlhčovačem je určitě vhodným řešením.

Čistička vzduchu je tedy určitě vhodná také i do firemních prostorů, ať už se jedná o kanceláře, open-office prostory, nebo třeba i výrobní haly a další. Je totiž potřebné si uvědomit to, že v interiérovém pracovním prostředí tráví většina lidí opravdu velkou část svého dne a proto je využití čističky vzduchu určitě více než vítané. Průměrná pracovní doba je 8 hodin a tento čas drtivá většina lidí tráví v jednom prostoru. Měsíčně tak strávíme v práci přibližně 180 hodin a je tedy jasné, že čistota vzduchu v našem pracovním prostředí je pro naše zdraví velmi důležitá. Jak tedy zajistit, aby zaměstnanci pracovali v co nejlepším ovzduší a zvýšit tak tímto způsobem kvalitu jejich pracovního prostředí a v konečném důsledku i kvalitu samotného života?

Vyberte si z nabídky u Expondo

Pokud se rozhodnete, že si chcete zajistit čističku vzduchu pro své pracovní prostředí, můžete si vybrat z poměrně široké nabídky, kterou najdete na webových stránkách obchodu Expondo. Zde máte možnost najít vysoce kvalitní přístroje od těch nejlepších výrobců. Ke každému produktu, který najdete u Expondo, čističky vzduchu nevyjímaje, můžete najít podrobný popis toho, co přesně vám nabízí. Díky tomu si zde dokážete poměrně rychle a efektivně vybrat takový přístroj, který bude splňovat všechny vaše požadavky. Výsledkem bude ta nejlepší čistička vzduchu právě pro vás a vaše zaměstnance.

Jak jsme již zmínili, můžete si zde vybrat z poměrně široké škály produktů a to nejen v otázce ceny, ale také i třeba podle toho, do jak velké místnosti chcete danou čističku vzduchu umístit. Pokud to, co hledáte, je odvlhčovač a čistička vzduchu, také zde najdete to, co potřebujete.

Pokud si tedy vyberete některý z dostupných produktů, budete mít k dispozici dopravu zdarma a také i vrácení zboží zdarma. Bezplatné vrácení produktu můžete využít do 30 dní a budou vám přeplaceny všechny vaše náklady, včetně dopravy.

Kromě čističek si zde můžete pro své zaměstnance vybrat třeba i různá zařízení pro výrobu a mnoho dalších užitečných věcí.

Vytvořte to nejlepší možné pracovní prostředí

Jak jsme již zmínili, čistička vzduchu je pro vaše pracoviště určitě dobrou volbou. V dnešní době se zaměstnavatelé snaží svým zaměstnancům nabízet mnoho zajímavých benefitů, které mohou mít velmi různou podobu, třeba vybavení kanceláří a mnoho dalšího. I když se čistota a kvalita vzduchu na pracovišti nemusí zdát jako benefit, který by vaši zaměstnanci stavěli na popřední příčky, určitě bude skvělým způsobem, jak jim dát najevo, že děláte vše pro jejich pohodlí a co nejvyšší kvalitu života. Pokud se tedy rozhodnete právě pro takovouto formu zvýšení komfortu pracovního prostředí vašich zaměstnanců, navštivte webové stránky e-shopu Expondo, kde si budete moci vybrat čističku nebo zvlhčovač vzduchu podle svých představ. Najdete tu produkty, které vám nabízejí skutečně vysokou kvalitativní úroveň a také i příznivé ceny. Díky poměrně rozsáhlým popisům konkrétních produktů si zde dokážete vybrat velmi jednoduše a podle dostatečné škály dostupných informací a najdete zde také i produkty v různých cenových hladinách.