Trustpilot

Řeznické potřeby

Profesionální vybavení je prvním krokem k efektivní práci po každý den. To platí pro kuchyně v řeznictvích, snack barech nebo restauracích. Proto vám společnost expondo nabízí široký sortiment řeznických potřeb pro vaše podnikání. Profesionální i hobby řezníci zde najdou veškeré vybavení, které k výrobě uzenin a masných výrobků potřebují. Porcování, mletí, krájení a dělení masa a plnění klobás je díky vysoce kvalitnímu vybavení ze sortimentu potřeb pro gastronomii snadné a bezchybné.

Řeznické potřeby a potřeby pro domácí zabíjačky ze sortimentu společnosti Expondo splňují vysoké standardy, aby bylo možné vyrábět kvalitní produkty. To se netýká pouze důležité otázky hygieny při zpracování masa, ale také bezpečnosti a použitelnosti. Užitečné doplňkové funkce, které usnadňují čištění spotřebičů nebo urychlují práci, vás uspokojí stejně jako praktický design a optimální poměr ceny a výkonu.

Ušlechtilá ocel pro hygienicky čisté řeznické potřeby

Zejména při každodenní práci s masem jsou nároky na používané vybavení obzvlášť vysoké. Ne nadarmo se řada výrobců specializovala na výrobu speciálních řeznických potřeb. Jedním z těchto poskytovatelů je vlastní domácí značka společnosti expondo, Royal Catering. U ní najdete velký výběr zařízení vysoké kvality, ovšem za rozumnou cenu. Stejně jako u ostatních potřeb pro gastronomii se společnost Royal Catering zaměřila na vysoké nároky i u řeznického vybavení. Proto naše výrobky splňují vysoké standardy kvality, které se vztahují i na zařízení na vaření nebo chladící zařízení .

Naše řeznické stroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku nebo ušlechtilé oceli. Dva materiály, které se vyznačují mimořádnou odolností vůči korozi. Díky tomu zajistíte důležitý faktor při manipulaci s čerstvým masem: o hygienu je postaráno! Další čistotu navíc zajišťuje snadné čištění našich výrobků ze sortimentu řeznických potřeb.

Ty se velmi snadno čistí a jsou okamžitě k dispozici pro opětovné použití. Naše produkty budou vaším spolehlivým partnerem na dlouhou dobu – ať už jde o krájení vhodným nářezovým strojem nebo sekání velkého množství masa mlýnkem na maso .

Bezpečná práce díky expondo

Naše řeznické potřeby se však vyznačují nejen vysokými nároky na hygienu. Také vysoký výkon je důležitým faktorem, například při výběru pily na kosti . Ty spolehlivě řežou i tvrdší materiál, jako jsou zmrzlé ryby nebo silnější kosti. V neposlední řadě to zajišťuje stabilní konstrukce z odolného kovu.

Pro váš bufet s občerstvením nebo vlastní profesionální kuchyni tak získáte spolehlivé zařízení, které vás snadno zbaví namáhavých úkolů. Zejména při sekání masa je bezpečnost nejvyšší prioritou. Proto naše produkty prošly několika testy, aby i v této oblasti podávaly odpovídající výsledky.

S jedním z našich pracovních stolů z ušlechtilé oceli získáte stabilní pracovní plochu pro své řeznické potřeby. Ty samozřejmě také splňují vysoké standardy v oblasti hygieny a spolehlivosti. Pro konzervaci masa se vám bude hodit profesionální šokový zchlazovač . Kromě řeznických potřeb najdete v našem internetovém obchodě i mnoho dalších důležitých položek pro vaše podnikání v gastronomii.

Kvalitu nabízíme i v případě, že potřebujete nakrájet jiné potraviny. Ať už jde o krájení ovoce a zeleniny , smažení na velké nepřilnavé pánvi nebo krájení klobás. Nejdůležitější vybavení pro vaše podnikání, kromě uzenářských potřeb, získáte u společnosti expondo. A to vše v jediném e-shopu!