Trustpilot

Tepelné zářiče

Venkovní ohřívač pro váš podnik

Během chladných ročních období jsou tepelné zářiče základním vybavením každého podniku. Mnoho restaurací a hotelů nabízí svým hostům venkovní prostory k odpočinku. Ať už jde o kuřácký prostor nebo venkovní posezení.

Terasový ohřívač pro oblast gastronomie nabízí možnost zpříjemnit tyto venkovní prostory hostům i v zimě. Moderní zařízení se mohou pochlubit vysokým tepelným výkonem. I při soukromém využití dokáže tepelný zářič v zimě příjemně vyhřát terasu, zahradu nebo balkon.

Elektrický ohřívač nebo plynový ohřívač

U moderních tepelných zářičů rozlišujeme dva zásadní způsoby provozu. Stravovací podnik se může rozhodnout pro elektrický ohřívač nebo plynový ohřívač. Oba typy tepelných zářičů nabízejí speciální funkce pro gastronomii nebo pro soukromou domácnost.

U elektrického zařízení stačí, aby majitel zapojil zástrčku do zásuvky a následně ohřívač bez větší námahy uvedl do provozu. K tomu je však samozřejmě nezbytná zásuvka v blízkosti místa instalace zařízení.

Plynový ohřívač je naopak nezávislý na jakémkoli napájecím zdroji. V základně ohřívače je umístěna plynová láhev, která zásobuje hořák ohřívače plynem. Majitel takového tepelného zářiče však musí plynovou láhev pravidelně měnit.

Výhody moderního venkovního ohřívače:

  • venkovní prostory jsou neustále ohřívány

  • plynový ohřívač na terasu není závislý na elektrické přípojce

  • u elektrických ohřívačů není potřebná výměna plynových láhví

  • všechny modely jsou vhodné pro soukromé i profesionální použití

Díky zahradnímu ohřívači můžete pořádat zahradní párty i v zimě. Zařízení jsou ideální na vánoční oslavy nebo silvestrovský večírek. To stejné platí i pro terasový ohřívač. S pomocí těchto zařízení vás balkon vyzve k lenošení i v chladném období.

Tepelný zářič stojanový nebo nástěnný

Moderní venkovní ohřívače je ideálním řešením pro restaurace, hotely nebo soukromé osoby, které chtějí v zimě ve venkovních prostorách zajistit teplo. Renomovaní výrobci nyní nabízejí ohřívače s podstavcem nebo ohřívače nástěnné. Vzhledem k místním podmínkám si zájemce může zakoupit vhodný tepelný zářič.

Všechna tato zařízení nabízejí neomezeně vysokou úroveň zabezpečení. Moderní ohřívače jsou proto ideální pro profesionální použití na veřejných místech, v gastronomii nebo ve stáncích na trhu. To z nich dělá nepostradatelné výrobky sortimentu potřeb pro trh.

Na vánočních trzích a tržištích se v zimě často používají venkovní ohřívače, které zajišťují ideální pohodlí pro nakupující zákazníky a návštěvníky vánočních trhů.

Soukromí zákazníci, provozovatelé hotelů nebo cateringových podniků, kteří si chtějí pořídit tepelný zářič za rozumnou cenu, zde zaručeně najdou to, co hledají. V této kategorii naleznete mimořádně kvalitní modely za atraktivní ceny. Všechny tyto zářiče se vyznačují vysokou úrovní kvality, ideální životností a mimořádně vysokým výkonem.

Pokud je tepelný zářič instalován venku, je důležité, aby zařízení odolávalo měnícím se povětrnostním podmínkám. Všechna zařízení této kategorie byla výrobcem navržena pro venkovní použití a splňují všechny důležité požadavky na venkovní ohřívače. Odolnost proti povětrnostním vlivům, dlouhá životnost a vysoký tepelný výkon jsou hlavními přednostmi těchto profesionálních zařízení.