MIG-MAG svářečky

Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 14 ze 14 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!

Kvalitní MIG MAG svářečky

Svářečka MIG MAG je typem svářečky, která pracuje s metodami MIG a MAG a tyto přístroje jsou také pro mnoho lidí známé i jako svářečky CO2. Metody MIG a MAG patří mezi tzv. obloukové metody, které využívají sváření tavící se elektrodou v ochranné atmosféře. Takto je roztavený kov chráněn před tím, aby se do něj dostal vzduch. I samotné metody se však od sebe navzájem o něco liší.

Sváření metodou MIG vám nabízí tvorbu ochranné atmosféry, přičemž není do sváření žádným jiným způsobem zasahováno. Název této metody je odvozen od anglických slov Metal Inert Gas, tedy metalické sváření inertním plynem.

Sváření metodou MAG zase tento plyn vstupuje také i do chemických reakcí, které probíhají ve svarovém koupeli. Zkratka MAG je odvozena od výrazu Metal Active Gas, tedy metalické sváření aktivním plynem.

Mezi hlavní výhody takovéhoto typu sváření můžeme zařadit třeba vysokou rychlost sváření, nízké náklady na přídavné materiály, snadné učení se nebo také i vysoký výkon odtavování.

MIG MAG svářečka však není úplně přesný výraz, pro sváření těmito metodami se využívají různé typy svářeček, například invertorové či pulzní svářečky.

Pokud si chcete vybrat produkt z kategorie svářečky MIG MAG, určitě byste tak, jako i u množství jiných pracovních nástrojů, měli v první řadě dbát na to, aby byla dostatečně kvalitní. Kvalita a spolehlivost je totiž zejména právě u nástrojů, jako je svářečka CO2 MIG MAG, nebo i jakékoliv jiné svářečky, opravdu důležitá, protože se jedná o poměrně rizikovou práci, u které si musíte být jisti tím, že se na svůj pracovní nástroj můžete absolutně spolehnout.

Kupujte svářečky MIG MAG z nabídky Expondo

Pokud si tedy chcete zakoupit produkty patřící do kategorie MIG MAG svářečky, na webových stránkách online obchodu Expondo můžete najít skutečně široký výběr. Ať už je tím, co hledáte svářečka MIG MAG MMA, a nebo třeba příslušenství pro svařování , najdete zde vše, co potřebujete.

Svářečka MIG MAG, kterou si na stránkách tohoto online obchodu vyberete, vám také bude k dispozici za výhodnou cenu, protože náš e-shop se svým zákazníkům snaží nabízet výborný poměr ceny a výkonu.

Najdete zde přístroje jak pro domácí, tak i pro profesionální použití a můžete využít i mnoho technik sváření. Profesionálové určitě ocení jejich skvělou mobilitu či to, že vám budou sloužit opravdu dlouhou dobu a zvládnou i ty nejobtížnější svářečské úkoly. Nováčci či domácí svářeči si zde zase vyberou z široké škály lehkých přístrojů s intuitivním ovládáním, díky kterým bude jejich sváření pohodlným a příjemným zážitkem.

Bezpečnost na prvním místě

Jak jsme již zmínili, produkty, které najdete v e-shopu Expondo, vám nabízí skutečně vysokou kvalitativní úroveň. S tou se však spojuje ten nejpodstatnější faktor, kterým je určitě bezpečnost. Bezpečnost při práci by totiž měla být tím nejdůležitějším, co budete při výběru pracovních nástrojů řešit a také tím nejdůležitějším, co můžete svým zaměstnancům poskytnout.

Díky tomu, že vám nabízíme zejména svářečky z dílny vysoce kvalitního výrobce Stamos Germany, si můžete být jisti tím, že všechny produkty jsou poctivě testovány a splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy. Díky funkcím, jako je třeba ochrana před přehřátím nebo i chladící ventilátory tak budete při práci s nimi v bezpečí.

Pokud tedy hledáte kvalitní MIG MAG svářečky, vyberte si z naší nabídky . Pokud máte zájem o jiné svářečky, na našich stránkách vám nabízíme mnoho typů tohoto pracovního nástroje.