TIG svářečky

Vedle klasických MMA a kombinovaných svářeček obdržíte u společnosti expondo také nejnovější technologie v oblasti TIG svařování.

Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Modely od Stamos Germany přitom disponují pokročilou invertorovou technologií, díky které jsou zařízení vysoce výkonná. Samozřejmě jsou všechny TIG svářečky vybaveny odzkoušenou a moderní technologií, díky které Vás invertorové svařování bude dlouho bavit. Neváhejte a profitujte z nejnovějších postupů v oblasti svařování.

 

TIG svářečky s nejnovější technologií

V našem obchodě nabízené TIG svářečky od Stamos Germany a Welbach vykazují vynikající kvalitu. K tomu se ještě u nabízených zařízení jedná o invertorové svářečky. Ty přesvědčí enormně vysokým výkonem a svým technickým náskokem. A pokud byste potřebovali příslušentsví jako např. hořáky, nebo kabely, samozřejmě je v našem obchodě také naleznete. TIG svářečka disponuje zdokonalenou technikou, která může díky MOSFET a IGBT technologii velikou část příchozího proudu přeměnit na užitečný svařovací proud, čímž má velikou přednost před trafo technikou. Díky dlouholeté zkušenosti společnosti Stamos Germany v této oblasti a neustálému vývoji TIG invertorů disponují všechny TIG zařízení nebývale dlouhou životností a velmi výraznou hranicí výkonu. Díky tomu Vám bude práce při TIG svařování značně ulehčena a k tomu, abyste dosáhli Vámi požadovaného výkonu, nebudete spotřebovávat žádný proud navíc. Tuto osvědčenou technologii ostatně naleznete i u mnohých MIG/MAG svářeček. Promyšlená a vyzrálá technologie se trvale prosazuje. TIG svářečky od Stamos Germany a Welbach sjednocují všechny pozitivní vlastnosti a díky dlouholetému vývoji a výzkumu zvládnou vyrobit trvalý a stabilní proud, který lze očekávat pouze od invertoru.

Druhá strana hliníkových svářeček

Dalším význačným znakem v TIG segmentu je schopnost svářet i hliník. Hliníkové svářečky jsou také označovány jako TIG svářečky AC/DC. Značka AC/DC znamená střídavý proud, který svařování hliníku enormně ulehčí a tím umožní zpracování hliníku i méně zkušeným svářečům. K tomu byste si měli bezpodmínečně prohlédnout naše příslušenství, kde naleznete všechny další nutnosti ke svařování. Díky speciálnímu průběhu při AC/DC svařování, stejně jako u normálního TIG svařování, vznikají tyto výše zmíněné přednosti. K tomu se připočítává volitelná rychlost přidávání přídavného svařovacího materiálu. Tím vzniká zpravidla podstatně čistší svar, který enormně sníží délku času potřebnou na dokončovací práce. Při práci s TIG svářečkou se uvolňuje minimum jedovatých plynů, protože se zde nemusí pracovat s obalenými elektrodami. Tím je při TIG svařování vyprodukováno znatelně méně rozstřiku při svařování. To souvisí s cíleným a ovlivnitelným přívodem přídavku svařovacího materiálu. Samozřejmě je třeba se chránit i při práci s TIG svářečkou před jiskrami, rozstřikem a oslněním . K tomu se perfektně hodí svářecí helmy z různých produktových linií od Stamos Germany a Welbach. Ty přesvědčí svou nízkou hmotností a enormě velikým zorným polem.