Trustpilot

TIG svářečky

Vedle klasických MMA a kombinovaných svářeček obdržíte u společnosti expondo také nejnovější technologie v oblasti TIG svařování. Modely od Stamos Germany přitom disponují pokročilou invertorovou technologií, díky které jsou zařízení vysoce výkonná. Samozřejmě jsou všechny TIG svářečky vybaveny odzkoušenou a moderní technologií, díky které Vás invertorové svařování bude dlouho bavit. Neváhejte a profitujte z nejnovějších postupů v oblasti svařování.

TIG svářečky s nejnovější technologií

V našem obchodě nabízené TIG svářečky od Stamos Germany a Welbach vykazují vynikající kvalitu. K tomu se ještě u nabízených zařízení jedná o invertorové svářečky. Ty přesvědčí enormně vysokým výkonem a svým technickým náskokem. A pokud byste potřebovali příslušentsví jako např. hořáky, nebo kabely, samozřejmě je v našem obchodě také naleznete. TIG svářečka disponuje zdokonalenou technikou, která může díky MOSFET a IGBT technologii velikou část příchozího proudu přeměnit na užitečný svařovací proud, čímž má velikou přednost před trafo technikou. Díky dlouholeté zkušenosti společnosti Stamos Germany v této oblasti a neustálému vývoji TIG invertorů disponují všechny TIG zařízení nebývale dlouhou životností a velmi výraznou hranicí výkonu. Díky tomu Vám bude práce při TIG svařování značně ulehčena a k tomu, abyste dosáhli Vámi požadovaného výkonu, nebudete spotřebovávat žádný proud navíc. Tuto osvědčenou technologii ostatně naleznete i u mnohých MIG/MAG svářeček. Promyšlená a vyzrálá technologie se trvale prosazuje. TIG svářečky od Stamos Germany a Welbach sjednocují všechny pozitivní vlastnosti a díky dlouholetému vývoji a výzkumu zvládnou vyrobit trvalý a stabilní proud, který lze očekávat pouze od invertoru.

Druhá strana hliníkových svářeček

Dalším význačným znakem v TIG segmentu je schopnost svářet i hliník. Hliníkové svářečky jsou také označovány jako TIG svářečky AC/DC. Značka AC/DC znamená střídavý proud, který svařování hliníku enormně ulehčí a tím umožní zpracování hliníku i méně zkušeným svářečům. K tomu byste si měli bezpodmínečně prohlédnout naše příslušenství, kde naleznete všechny další nutnosti ke svařování. Díky speciálnímu průběhu při AC/DC svařování, stejně jako u normálního TIG svařování, vznikají tyto výše zmíněné přednosti. K tomu se připočítává volitelná rychlost přidávání přídavného svařovacího materiálu. Tím vzniká zpravidla podstatně čistší svar, který enormně sníží délku času potřebnou na dokončovací práce. Při práci s TIG svářečkou se uvolňuje minimum jedovatých plynů, protože se zde nemusí pracovat s obalenými elektrodami. Tím je při TIG svařování vyprodukováno znatelně méně rozstřiku při svařování. To souvisí s cíleným a ovlivnitelným přívodem přídavku svařovacího materiálu. Samozřejmě je třeba se chránit i při práci s TIG svářečkou před jiskrami, rozstřikem a oslněním . K tomu se perfektně hodí svářecí helmy z různých produktových linií od Stamos Germany a Welbach. Ty přesvědčí svou nízkou hmotností a enormě velikým zorným polem.