Platba

Platba

Někdo kdysi řekl, že "pokud jste v něčem dobří, nikdy byste to neměli dělat zadarmo", a my jsme ti nejlepší, takže poskytujeme hned několik rychlých, přehledných a jednoduchých možností platby pro každého.

**Možnosti platby se mohou lišit v závislosti na státě, ve kterém se zrovna nacházíte.

 

PayPal

Pokud zvolíte službu PayPal, budete přesměrováni na platební stránku PayPal. Zde se budete muset přihlásit svými údaji PayPal a potvrdit částku, která má být zaplacena. Po dokončení budete vráceni do e-shopu expondo. Velmi rychlé a snadné.

 

Kreditní a debetní karty (Visa / Mastercard)

Snadno zaplaťte kreditní nebo debetní kartou Visa/Mastercard. Budete přesměrováni na formulář, kde můžete zadat údaje o kartě (jméno držitele karty, číslo kreditní karty, datum platnosti a CVC).

 

Platba předem / Bankovní převod / SEPA

Obdržíte e-mail s fakturačními údaji a údaji o účtu, které budete potřebovat k dokončení převodu. Zboží bude odesláno po přijetí a dokončení transakce.

 

Bezpečnostní informace

Nikdy, opakujeme, nikdy a nikomu nesdělujte svůj PIN. Je běžnou praxí, že si prodejce vyžádá CVC (číslo uvedené na zadní straně debetní/kreditní karty), při nákupu zboží však nikdy neposkytujte své číslo PIN.

CVC je vyžadováno jako bezpečnostní opatření, které má zajistit, že platící osoba je skutečně vlastníkem karty.

Kromě toho byste se měli ujistit, že při průběhu platby je mezi Vámi a naším obchodem bezpečné připojení.

V adresním řádku musí být "https://" místo "http://" a musíte vidět malý zámeček. Pouze pak je připojení dostatečně zašifrované.

V případě potřeby se neváhejte obrátit na náš tým zákaznické podpory, kteří Vám s radostí poradí a pomohou.