Platba

Platba

V našem obchodě nabízíme mnoho způsobů platby, které se liší podle zemí. Standarně můžete v každém obchodě použít platbu předem, kreditní kartou nebo prostřednictvím PayPalu. Pro uskutečnění platby specifické pro jednotlivé země se prosím informujte v obchodě dané země.

 

PayPal

Pro použití PayPalu si musíte u této společnosti zřídit virtuální konto. Bankovní údaje se ukládají centrálně a nemusí být při každém nákupu opětovně zadávány. Platby uskutečněné přes PayPal jsou okamžitě připsány na účet příjemce a tím odpadá obvyklá bankovní doba splatnosti, jako je tomu u převodů. To urychluje vyřízení platby a zkracuje dodací dobu zboží.

Pokud V našem obchodě zvolíte PayPal jako způsob platby, budete přesměrováni na stránku PayPal. Tam se přihlásíte s Vašimi přístupovými údaji k PayPal účtu (e-mailová adresa a heslo) a potvrdíte částku k zaplacení. Poté se automaticky dostanete k našemu obchodu.

 

Kreditní karta a debetní karta (Visa/Mastercard)

Kreditní karta nebo debetní karta je platební karta, která slouží k placení zboží a služeb a lze ji používat po celém světě. Obě karty vydávají banky ve spolupráci s organizacemi vydávajícími kreditní karty, jako jsou MasterCard nebo Visa. V našem obchodě můžete snadno platit kreditní nebo debetní kartou Visa nebo Mastercard. Budete přesměrováni na formulář, kde můžete zadat údaje o své kartě: jméno držitele karty, číslo kreditní karty, datum platnosti a bezpečnostní kód karty/CVC (umístěný na zadní straně karty).

 

Informace pro Vaší bezpečnost:

Při platbě kreditní kartou na internetu je třeba dbát na to, aby při transakcích, které jsou prováděny online, nikdy nebyl zadáván PIN, nýbrž pouze ověřovací kód kreditní karty. PIN, který kreditní karta také má, je určen pouze pro výběr peněz z bankomatu a nesmí být předán nikomu jinému. Zatímco PIN není možno na kreditní kartě vidět, je kód CVC vytisknut na zadní straně a musí být zadán při transakcích na internetu, aby bylo zaručeno, že platící osoba je skutečně vlastníkem kreditní karty. Zatímco na internetových stránkách, na kterých člověk častěji platí svou kreditní kartou, mohou být číslo karty a doba platnosti ukládány pomocí takzvaných Cookies, kód CVC se zásadně neukládá a musí být znovu zadán při každé nové transakci. Je to kvůli bezpečnosti a zabraňuje zneužití údajů kreditních karet. Kromě toho byste se měli ujistit, že při průběhu platby je mezi Vámi a naším obchodem bezpečné připojení. V adresním řádku musí být "https://" místo "http://" a musíte vidět malý zámeček. Pouze pak je připojení dostatečně zašifrované.

 

Platba předem

Platba předem je platební podmínka, která po kupci požaduje zaplacení ceny artiklu předtím, než prodávající začne s doručením zboží na základě kupní smlouvy. Při platbě předem se v zásadě jedná o převod. Pokud jste si objednali určitý předmět, obdržíte e-mailem fakturační údaje, ve kterých jsou uvedeny detaily k platbě a potřebné informace o kontě. Zboží se odešle teprve poté, co nám fakturační částka přijde na účet.

 

Dobírka

Při platbě na dobírku platíte za zboží až při jeho doručení. Proto musíte být vy nebo pověřená osoba k dispozici na dodací adrese, abyste převzali zboží a zaplatili částku v hotovosti. Objednávky na dobírku jsou odesílány okamžitě, protože není nutné čekat na přijetí platby.Objednávky lze platit na dobírku pouze tehdy, pokud se dodací adresa shoduje s fakturační adresou. Platba na dobírku bohužel není možná u produktů značky Kern, Bartscher, Fein a GGG.