Trustpilot

Bain Marie

Bain Marie od společnosti Royal Catering jsou vyrobeny z výběrové ušlechtilé oceli a dle toho také velice kvalitně zpracovány. Nabízená zařízení se skvěle hodí k pomalému ohřívání pokrmů, nebo k udržování jejich teploty po dlouhou dobu. Bain Marie z obchodu expondo odpovídají vysokým nárokům každodenního provozu v profesionální gastronomii stejně jako naše ostatní kuchyňské potřeby. Naše kuchyňská zařízení jsou proto nustností pro každého profesionála v oblasti gastronomie a cateringu a každého profi kuchaře. Nabízíme Vám různé nádoby a víka v rozličných velikostech, které jsou samozřejmě vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a odpovídají běžným gastronomickým normám. Tak budou Vaše kuchyně a gastronomický provoz vybaveny do všech situací.

Teplé pokrmy díky Bain Marie

S Bain Marie od společnosti Royal Catering obdržíte profesionální gastronomická zařízení za dobrou cenu. Vodní lázně byly koncipované na profesionální provoz a perfektně se hodí k ohřívání pokrmů. Vaše delikatesy tak budou po dlouhou dobu optimálně a šetrně udržovány teplé. S vhodnými nádobami a víky, které odpovídají gastronomické normě, se Vašim zákazníkům předvedete v tom nejlepším světle. Profitujte ze stálosti teploty , která může být oproti Chafing Dish nastavená na konstatní hodnotu. Místo plamenu, který se vyskytuje u Chafing Dish, disponují Main Barie od Royal Catering velmi kvalitním termostatem, který může být pohodlně nastaven v rozmezí mezi 50-95°C. Sami si můžete vybrat, zda upotřebíte zařízení na 20, 8, nebo např. 3 litry. V našem obchodě máte k dispozici gastro nádoby s různým objemem a k nim také vždy vhodné víko. Samozřejmě Vám společnost expondo jako prodejce profesionálních produktů pro gastronomii nabízí i řadu vhodného příslušenství.

Profesionální vodní lázeň v obchodě expondo

Naše Bain Marie od společnosti Royal Catering udržují Vaše pokrmy šetrně a po dlouhou dobu teplé. Díky regulovatelené teplotě v rozmezí 50-90 °C jsou naše Bain Marie, které díky vodní lázni rovnoměrně ohřejí Vaše pokrmy, nepostradatelným pomocníkem ve Vaší kuchyni. Teplota se optimálně a rovnoměrně rozloží a Vaše pokrmy se nespálí, protože voda dosáhne maximální teploty 95°C. Teplota je u těchto Bain Marie udržována díky plně automatické kontrole stálosti teploty. Všechny naše Bain Marie jsou poháněny běžnou 230 V zástrčkou a nabízejí tak silný výkon 1200 W. S výpustným kohoutem, kterým vybrané Bain Marie disponují, profesionálně, efektivně a přitom snadno Bain Marie vyprázdníte. Díky provedení z ušlechtilé oceli tato zařízení přesvědčí ochranou proti korozi a snadnou údržbou každého profesionálního gastronoma a profi kuchaře. Expondo není pouze expert na bourací kladiva a navijáky, ale také přesvědčí potřebami pro gastronomii. Zpříjemněte si činnost ve Vašem gastronomockém zařízení našimi Bain Marie, které absolutně splní Vaše představy a ulehčí Vám spoustu práce.