Trustpilot
(32) recenzí

Svářečka na hliník - TIG AC/DC - 220 A - 230 V - Puls - 2/4 takt

11 990,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10020125

|

Model: S-ALU 220

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně čtvrtek 25. července
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
11 990,00 Kč
3+
5%
11 390,50 Kč
5+
10%
10 791,00 Kč
10+
15%
10 191,50 Kč
Klíčové vlastnosti
  • Pracovní cyklus 60 % při 220 A
  • TIG svářečka s AC a DC vhodná také pro hliník
  • přesné svařování díky exaktní kontrole veškerých parametrů svařování
  • regulovatelné hodnoty doby dofuku, pulzní frekvence, duty cycle a clean width
  • výkonná technologie MOSFET se 2taktovým / 4taktovým spínáním a vysokofrekvenčním zapalováním
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Svářečka na hliník - TIG AC/DC - 220 A - 230 V - Puls - 2/4 takt

Koupí svářečky S-ALU 220 výrobce Stamos Power získáte profesionální stroj pro svařování TIG a MMA. Se svařovacím proudem od 10 do 220 A můžete použít buď metodu svařování TIG anebo MMA podle toho, jaký kov a za jakých podmínek potřebujete svařovat. Dokonce se ideálně hodí i na tenké plechy.
Při zatěžovateli 60 procent má svařovací proud maximální výkon 220 A. Pokud výkon pomocí regulace snížíte na 170 A, můžete svařovat bez přerušení. Díky vysokým výkonovým parametrům dokáže přístroj svařovat rychle a přesně dokonce i silné kovové materiály do 8 mm.
Ovládací panel je velmi přehledně uspořádán a lze jej bez obtíží obsluhovat i ve svářečských rukavicích. Prostřednictvím pěti sklopných spínačů můžete přímo volit základní funkce svařování (TIG, MMA, AC, DC, 2T, 4T, Puls, Zap, Vyp). Pomocí 8 plynule otočných regulátorů pak můžete nastavit potřebné hodnoty proudu, pulzní frekvenci, pulzní rozsah, dobu dofuku a hodnotu clean width. Prostřednictvím velkého LED displeje máte vždy přehled o aktuální hodnotě ampér.
Tato svářečka Vám umožňuje TIG svařování AC-DC, takže v závislosti na kovu můžete pracovat s jednosměrným nebo střídavým proudem. Střídavý proud (AC) je vhodný ke zpracovávání lehkých kovů jako hliník nebo titan. Stejnosměrný proud (DC) lze použít ke svařování robustnějších materiálů jako ocel, ušlechtilá ocel, měď nebo mosaz. Při této metodě svařuje hořák s minimem jisker a odstřiků a vytváří svary o vysoké kvalitě a čistotě, přičemž nezanechává téměř žádné deformace. Kromě toho je možné svařování z různých pozic, ať vertikálně, horizontálně nebo nad hlavou.
Pro TIG svařování lze na ovládacím panelu jednoduše aktivovat funkci Puls. Ta umožňuje mimo jiné přesné svařování tenkých plechů. Za tímto účelem lze volit různé parametry jako pulzní frekvenci, počáteční, základní nebo koncový proud a nastavit je pomocí otočného regulátoru.
Svářečka využívá technologii invertoru MOSFET, která vyniká stupněm účinnosti 93 % a zaručuje stabilní svařovací proud. Výsledkem jsou dokonalé svary. Světelný oblouk pro svařování je aktivován osvědčeným vysokofrekvenčním zapalováním (HF).
Další typické funkce TIG svařování, jako je volba mezi režimem DC nebo AC nebo jednoduché přepínání mezi 2 nebo 4taktním svařováním můžete nastavit přímo a jednoduše na ovládacím panelu. Navíc svářečka disponuje přípojkou na pedál, kterou si můžete také zakoupit v e-shopu expondo.
Při svařování MMA není zapotřebí ochranný plyn, takže můžete pracovat také venku a dokonce i za silného větru. Přitom vyniká svářečka velmi stabilní intenzitou proudu, u kterého je bezpečně udržováno napětí. Dosáhnete tak velmi dobrých výsledků svařování u celého počtu kovů.
Svorka dokáže upnout dokonce i velké elektrody o průměru do 4 mm. S metodou svařování MMA svařuje přístroj materiály o síle od 1,5 do 8 mm jako ocel, železo, slitina, nikl nebo měď. Touto svářečkou můžete odborně provádět instalace a údržbu zábradlí, schodů, bran a dveří, nádob nebo zařízení z kovu. Chlazení vzduchem a ochrana svářečky proti přehřátí, která se zobrazuje vedle LED displeje, zajišťují trvalou funkční bezpečnost a dlouhou životnost této svářečky. Rukojeť ve stabilní kovové skříni usnadňuje přepravu přístroje. Přiložené hadice a kabely délky 3 až 4 m umožňují při práci maximální volnost pohybu.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.6

Na základě 32 recenzí

Seřadit :

před 4 měsíci Publikováno na Expondo Sweden

Super spokojeni

Zkoušel jsem svařování hliníku a nerezové oceli a je to naprosto úžasné svařovat, snadno se nastavuje, ale nemohu dostat správný puls

Zobrazit původní hodnocení

před 4 měsíci Publikováno na Expondo Sweden

Vitis

Svařování hliníku - TIG AC/DC stamos Jeden z nejlepších tigů, které jsem vyzkoušel

Zobrazit původní hodnocení

před 4 měsíci Publikováno na Expondo Sweden

Nejlepší svar

Nejlepší tigový svar, se kterým jsem svařoval.. Cenově dostupný

Zobrazit původní hodnocení

před 4 měsíci Publikováno na Expondo Italy

Skvělý

Naprostá spokojenost, používáno jen pár hodin, ale výborné pájení na AC i DC. Dobrá hodnota peněz..

Zobrazit původní hodnocení

před 10 měsíci Publikováno na Expondo Sweden

Perfektní tig svářečka pro domácí použití.

Svářečka, která funguje stejně dobře jako Esab 2200, kromě toho, že je vodou chlazená Perfektní pro malou domácí dílnu. Zatím spokojenost.

Zobrazit původní hodnocení

před 12 měsíci Publikováno na Expondo Italy

Bomba!

Pocházím od profesionálních svářečů do práce a chtěl jsem Adu vyzkoušet a koupit si domů tento Stamos.. Ze začátku jsem trochu pochyboval, ale rozmyslel jsem si to... Funguje perfektně a je velmi intuitivní.. Zkoušel jsem také vezměte si to do práce, abyste to udrželi pod tlakem a nemrštili okem... plně spokojeni

Zobrazit původní hodnocení

minulý rok Publikováno na Expondo France

Hliníkový sloupek dorazil v pořádku a včas, dobrá komunikace s prodejcem, děkuji, pro lepší ovládání svarové lázně doporučuji použít pedál nastavení intenzity

Zobrazit původní hodnocení

minulý rok Publikováno na Expondo Portugal

Velmi dobrý stroj, splňuje všechny požadavky na to, k čemu byl vyroben.

Žádný komentář.

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Amazon Italy

Velmi profesionální svářeč.

Nelze načíst mediální obsah.\n \n \n \n \n \n \n \n\n\n\n\n\n\n\n \n \n Krásné. Efektivní. Robustní. Má dobrý svarový bazén. Především není příliš těžký jako svářečka. Děkuji

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Expondo Netherlands

Stamos už nikdy

Žádný komentář.

Odpověď od

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, neustále pracujeme na zlepšování našich produktů a služeb.
Zobrazit původní hodnocení

Nejčastěji kladené otázky

Kde naleznu odpovídající svářecí helmu?

V e-shopu expondo naleznete v kategorii Svářečky/Svářečské oblečení podkategorii Svářecí helmy, kde máte k dispozici široký výběr svářecích helem.

Jak si mohu být jistý, že příslušenství, které je součástí dodávky, má správnou velikost?

Expondo klade již při výběru příslušenství velký důraz na to, aby všechny součásti vzájemně prvotřídně spolupracovaly a Vy jste při svařování dosahovali těch nejlepších výsledků.

Jak se mohu informovat o nových nabídkách?

Pokud chcete mít vždy přehled o aktuálních nabídkách, můžete se přihlásit k odběru newsletteru na našich webových stránkách.

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty