Trustpilot

Stroje na popcorn

Kupte si stroj na popcorn a oslňte své zákazníky

Kdo by nemiloval vůni čerstvě připraveného popcornu? Ať už na slano nebo na sladko, každý má z neodolatelného pamlsku radost! Stroj na popcorn z rozsáhlého sortimentu společnosti expondo má mnoho možných způsobů využití. Nejenže zde prodejci pouťových atrakcí a provozovatelé kin naleznou ten správný stroj na popcorn pro své podnikání, ale ideální popcornovač si u nás můžete pořídit i pro soukromé domácnosti.

Jak vybrat správný stroj na popcorn?

Objednání správného stroje na popcorn může být docela výzva. Na trhu je k dispozici mnoho různých popkornovačů za různé ceny. Zde záleží na optimálním poměru ceny a výkonu. U systému expondo se na to mohou spolehnout podnikatelé i soukromí uživatelé. Pestrá nabídka vysoce kvalitních a zároveň snadno ovladatelných strojů na popcorn umožňuje nejen profesionálům, ale i amatérům snadno vyrobit sladký nebo slaný popcorn.

Který stroj na popcorn je pro mě ten pravý?

V našem sortimentu najdou ten správný stroj na popcorn jak podnikatelé, tak milovníci popcornu. Velký stroj na popcorn o výkonu 2 300 W je vhodný pro komerční účely. S takovým automatem na popcorn bude každý provozovatel kina nebo pouťového stánku optimálně vybaven, aby mohl pružně reagovat na zvýšený počet zákazníků.

Můžete si vybrat nejen popcornovač s červenou nebo černou smaltovanou střechou, ale také kvalitní přístroj s vozíkem. To vám nabízí velkou výhodu být mobilní. Dodávaný vozík je vyroben z ušlechtilé oceli a dokonale ladí se zbytkem stroje na popcorn.

Každý stroj na výrobu popcornu má atraktivní design a poutavou barvu, aby upoutal pozornost zákazníků. Provozovatelé kin zde najdou například popcornovače s retro designem z 50. let, které navozují atmosféru jako v amerických kinech. Pro pojízdné prodejny je dobrou volbou popcornovač s vozíkem , který je k dispozici samostatně nebo společně s popcornovačem.

Osvětlení popcornu v automatu na popcorn umožňuje profesionální prezentaci popcornu. Kromě toho nabízíme stroje na popcorn s vyhřívanou vitrínou, kde lze atraktivně prezentovat plné sáčky popcornu a zároveň je udržovat teplé.

Stejně jako u našich vysoce kvalitních hotdogovačů , i stroj na výrobu popcornu značky Royal Catering zaujme nejen navozením "americké atmosféry", ale také vysokou kapacitou výroby, která činí až 6 kg popcornu za hodinu .

Pokud chcete mít absolutní jistotu, pořiďte si náš stroj na popcorn značky Royal Catering , který zvítězil ve srovnávacím testu automatů na popcorn s celkovým hodnocením 1,6. Pro příznivce popcornu, kteří si chtějí popcorn vychutnat doma, nabízí také menší popkornovače a stroje na popcorn.

Příprava popcornu horkým vzduchem nebo tradičně popcorn v automatu na popcorn?

Rozdíl mezi těmito dvěma typy přípravy popcornu je v pražení popcornu. V popcornu pufovaném horkým vzduchem je horký vzduch stlačen, aby popcorn promíchával. Jasnou výhodou stroje na popcorn s horkovzdušným dmychadlem je, že není potřeba míchadlo, míchací tyčinka nebo plotýnka. Stroj na popcorn s horkovzdušným dmychadlem navíc umožňuje připravit popcorn bez oleje a s nízkým obsahem kalorií.

Pokud dáváte přednost zdravému popcornu, ale chybí vám chuť másla, můžete použít horkovzdušný popcornovač, který ve speciálním zařízení na horkovzdušném popcornovači rozpustí část másla a do hotového popcornu přidá tekuté, ale ne vařené nebo smažené máslo. Naproti tomu při přípravě v hrnci je zapotřebí určitého množství oleje nebo másla, které se následně smaží. Pokud si popcorn připravujete doma v hrnci, potřebujete navíc míchací tyč a ideálně i smyčku na popcorn.

Pokud si však chcete vychutnat klasickou chuť popcornu a skutečný pocit z kina, potřebujete tradiční, profesionální stroj na popcorn s míchadlem a topnou deskou nebo speciální topný systém s integrovaným hrncem. Profesionální popcornovač se vyznačuje tím, že se popcorn ohřívá na topné desce nebo v hrnci, který je integrovaný do stroje na popcorn. Aby se kukuřice nepřipálila, musíte topnou desku potřít olejem. Míchadlo zajišťuje rovnoměrné rozložení popcornu a vypuknutí všech kukuřičných zrn.

Popcornovač na slaný nebo karamelizovaný popcorn: jaký systém ohřevu musí mít popcornovač?

Sladký popcorn připravíte smícháním cukru s olejem a kukuřicí. K tomu však musí být stroj vybaven speciálním topným systémem. Všechny profesionální stroje na popcorn značky Royal Catering přesně takový systém ohřevu s integrovaným hrncem mají. Jedině tak popcorn rovnoměrně pokryjete karamelovou krustou. Popcornovač s topným systémem s horkou plotýnkou, ale bez integrovaného hrnce, je pro přípravu karamelizovaného popcornu méně vhodný , protože přidání cukru způsobí připálení plotýnky.

Popcornovač s horkovzdušným ohřívacím systémem nepotřebuje žádný tuk, ale do popcornu nelze přidávat ani cukr. U popcornovačů s horkovzdušným ventilátorem a u popcornovačů bez integrovaného nerezového hrnce můžete cukr zkaramelizovat v samostatném nerezovém hrnci, nalít ho na horký popcorn, dobře promíchat a nechat vychladnout v servírovací míse.

Popcornovač s horkovzdušným ventilátorem je menší než popcornovač s topným systémem a výklopným víkem a je vhodnější pro domácí použití. Jejich výhodou oproti obyčejnému nerezovému hrnci je nejen absence tuku, ale také doba přípravy, která je u popcornovače s horkým vzduchem přibližně 130 sekund.

Proč stroj na popcorn místo nerezového hrnce nebo mikrovlnky?

V první řadě jsou tu praktické důvody: popcorn snadno a dokonale popuká, aniž by na něm zůstaly mastné skvrny. Kromě toho je možné měnit příchutě. Můžete si vychutnat sladký popcorn nebo slaný popcorn. Můžete si sami vybrat cukr, tuk nebo koření. Stroj na popcorn navíc umožňuje přidávat příchutě a barvy , díky čemuž jsou mísa na servírování popcornu nebo pytlíky na popcorn opravdovým lákadlem na dětských narozeninových oslavách.

Popkornovače se vyznačují atraktivním designem a barvami a poskytují skutečný pocit z večírku nebo kina. Karamelizovaný popcorn se nejlépe připravuje ve stroji na výrobu popcornu. Pokud jíte zdravě a nechcete si nechat ujít chuť popcornu, můžete se spolehnout na stroj na popcorn s horkým vzduchem. Protože s takovým popcornovačem lze popcorn připravit i bez oleje .

Jak se stroj na popcorn čistí?

Důležitým faktorem výběru při nákupu stroje na popcorn je čištění. Popcornovače by měly mít snadno odnímatelné nebo přístupné části. Stroje na popcorn by měl být přednostně vyroben z ušlechtilé oceli, protože tento výrobní materiál se obzvláště snadno čistí. Ušlechtilá ocel navíc zajišťuje dlouhou životnost stroje na popcorn a je tepelně odolná. Tento materiál navíc umožňuje použití profesionálních čisticích prostředků, které jsou o něco agresivnější než jiné čisticí prostředky.

Výhody stroje na popcorn od společnosti expondo:

  • vhodné stroje na popcorn pro profesionální i soukromé použití ✓
  • krátké doby ohřevu ✓
  • až 6 kg popcornu za hodinu ✓
  • verze na horký vzduch ✓
  • odolnost a snadné čištění díky vysoce kvalitním výrobním materiálům ✓
  • atraktivní design a barvy ✓


Stroje mají velkou výhodu v tom, že jsou hygienicky nezávadné díky kvalitním výrobním materiálům a zaručují dlouhou životnost výrobku. Čištění navíc usnadňuje čisticí klapka z ušlechtilé oceli, která je součástí každého popkornovače, a vy tak můžete přebytečný olej jednoduše odstranit. Spolehněte se na špičkovou kvalitu a zjistěte více o výhodách těchto popcornovačů ze sortimentu potřeb pro gastronomii .

Všechny stroje na popcorn mají vynikající plášť z ušlechtilé oceli a osvětlený interiér, který vám umožní sledovat v přímém přenosu, jak čerstvý popcorn "puká" přímo na vyhřívané podložce. Stejně jako naše vynikající stroje na cukrovou vatu si můžete v našem internetovém obchodě zakoupit i stroje na popcorn s vozíky, které vám zaručují určitou mobilitu. Naše stroje na popcorn jsou stejně jako stroje na cukrovou vatu a čokoládové fontány určeny pro každodenní použití a přesvědčí snadnou obsluhou a čištěním.

Navíc disponují prvotřídním zpracováním, vysokou odolností a atraktivním designem v americkém stylu, díky němuž naše modely zaujmou i po vizuální stránce. Díky jednoduchému ovládání snadno vyrobíte lahodný popcorn, ať už karamelizovaný, slaný nebo s čokoládou. Vyberte si profesionální řešení od Royal Catering a těšte se na křupavý, lahodný a perfektně připravený popcorn.

Každý den si tak snadno připravíte velké množství lahodného popcornu. V našich zařízeních je integrována plně automatická kontrola stálosti teploty, která je také zodpovědná za regulaci optimálního přívodu tepla v našich strojích na rozpouštění čokolády a zařízení na udržování teploty . K dispozici je samozřejmě také odpovídající vnitřní nádoba, která je vyrobena z hliníku a je opatřena teflonovou vrstvou. Díky tomu se u strojů na popcorn od společnosti Royal Catering nemusíte obávat, že by se popcorn připálil .

Nejlepší kvality dosáhnete, pokud v našich popcornovačích použijete palmový tuk/palmový olej, který má vysokou teplotu kouře. U všech zařízení na výrobu popcornu lze teplotu ohřevu libovolně nastavit až do 250 °C. Díky výkonu 1,6 kW topného tělesa dojde dosažení této hodnoty velmi rychle.