(7) Recenze

Položka: EX10010536

|

Model: RCPW.16.2

Stroj na popcorn s vozíkem - retro design - černý

Kč 13,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Americký design
  • výkon – až 5 kg popcornu za hodinu díky 1 600 W
  • rychlá příprava – s nádobou o rozměrech 18,5 x 5,8 cm a s možností přípravy 150 g kukuřice na jeden průchod připravíte popcorn velice rychle
  • bezpečnost provozu – teflonový povlak, míchací systém a ochrana proti přehřátí
  • pohodlná práce za všech okolností díky osvětlení
  • snadné čištění – díky konstrukci z nerezové oceli a promyšlenému designu

POPIS PRODUKTU

Stroj na popcorn RCPW-16.2 od Royal Catering je určen především na profesionální použití a ihned upoutá pozornost svým designem, ať ho používáte kdekoliv.  Zaujme nejen svou vyhřívanou deskou na dně a výkoným topným elementem, ale také svým speciálním americkým designem.  Se strojem v jednoduché černé barvě a americkým retro designem se budete odlišovat od většiny a nadchnete  nejenom milovníky popcornu.  

Provedení stroje na popcorn je z vysoce kvalitního, potaženého železa a dá se jednoduše čistit.  Díky integrovanému, vysoce výkonnému topnému tělesu, které pracuje s 1 600 watty, se stroj rychle vyhřeje na provozní teplotu a je připraven k použití. Výkon zařízení je zhruba 16 litrů popcornu za hodinu (odpovídá cca 5 kg popcornu za hodinu).

Odnímatelný hrnec z hliníku má průměr 18,5 cm. Díky vysoce kvalitnímu teflonovému potažení se zabrání spalování popcornu. K tomu se ještě snadno čistí a dá se tak rychle znovu použít.

Díky velkým deskám z tvrzeného skla a vestavěnému osvětlení popcorn obzvláště vynikne.  Atraktivní, kultovní americký retro design s nápadnými samolepkami, které se neroztaví ani při nejvyšších teplotách, přiláká pozornost všech kolemjdoucích a potěší milovníky popcornu na každé společeneské akci. S nápadným černým designem vozíku a kontrastním zdobením se budete odlišovat od většiny a ohromíte tak své zákazníky.

Díky vozíku můžete stroj na popcorn kdykoliv mobilně použít. Přední, velká kola zaručují stabilitu stroje, zatímco menší zadní kola lze otáčet o 360 °, čímž je usnadněno řízení. Dvě parkovací brzdy podpoří bezproblémový provoz při používání stroje. Díky gumovému potažení koleček je možné s vozíkem lehce a tiše pohybovat.  Servírovací lišta na stranách vozíku zajišťuje obzvláště snadné odebrání a porcování popcornu. Na spodní straně stroje se nachází úložný prostor ve vozíku, kde může být odložen hotový popcorn a poté jednoduše rozdán zákazníkům.  Tím ušetříte čekací dobu hladových zákazníků.

Při nákupu stroje na popcorn RCPW-16.2 obržíte zdarma vhodné základní vybavení.  Sada příslušenství se skládá z lopatky a odměrky a je tak ideálním doplněním ke stroji na popcorn, protože Vám umožní ihned začít s výrobou popcornu. Praktická lopatka je ideální na naplnění odměrky, pytlíků nebo samotného stroje na popcorn. Odměrka má objem 0,5 litru a pomáhá při odměřování oleje, cukru nebo kukuřičných zrn. Příslušenství je vyrobeno z plastu a může být rychle a snadno vyčištěno.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.3

Na základě 7 recenzí

01.06.2023

Great machine

01.06.2023

Ho usato le quantità indicate su internet di mais e olio di palma, facilissimo da usare, pop corn molto buoni, e fa molta scena. Grazie alla lampada interna il pop corn rimane caldo per ore.

01.06.2023

Mooie machine werkt goed!

01.06.2023

optisch wunderbar, Funktion noch nicht getestet, Preis/Leistung zumindest optisch einwandfrei ;-)

01.06.2023

Maskinen var flott og enkel å bruke. Men kan ikke bestille mer fra de så lenge de bruker postnord som transportør. Postnord er en katastrofe, og jeg brukte flere dager på å finne pakken. Til slutt måtte jeg reise til lageret og nekte å dra før de fant pakken. Helt håpløst. Så dessverre - så lenge de bruker postnord så styrer jeg unna.

01.06.2023

Der Kessel ist leider nach 1 Jahr Defekt aber wenn ich ein Ersatz bestellen kann dann auf jeden Fall 5 Sterne. Bitte um Rückmeldung

01.06.2023

Leider wurde die Popcornmaschine defekt ausgeliefert. Der Rahmen hat mehrere Beschichtungsfehler und beim Topf löst sich die Beschichtung nach der ersten Benutzung.