Trustpilot

Jádrové vrtačky

Slevy
Sada bitů - 34 dílů
MSW
(1)

Sada bitů - 34 dílů

Rozměry (DxŠxV)
11 x 8 x 4 cm
259,00 Kč 449,00 Kč
Omezená nabídka
Záruka nejnižší ceny
Skladem
DORUČENÍ ZDARMA, 1-4 pracovní dny

Hledáte výkonný přístroj, který dokáže precizně vrtat i do nejnáročnějších a nejtvrdších materiálů? Pak jsou naše jádrové vrtačky správnou volbou. Naše elektrické nářadí bylo vyvinuto především pro profesionální použití a proto dosahuje perfektních výsledků i při nepřetržitém používání a v těch nejnepříznivějších podmínkách. Ať už do kamene, betonu nebo zdiva, jádrové vrtačky od společnosti expondo pracují obzvlášť přesně a chrání okolní materiál i samotný přístroj. Dlouhodobé používání profesionálního nářadí umožňuje například integrovaná nádržka na chladicí kapalinu a zdokonalené vyhazování vrtného jádra.

Jádrové vrtání nejmodernější technologií

Při navrhování našich jádrových vrtaček, bouracích kladiv a rozmanitého sortimentu dalšího elektrického nářadí pro profesionální podniky je vždy kladen důraz na dlouhou životnost výrobků. Proto jsme vyvinuli robustní nástroje, které jsou mimořádně odolné proti opotřebení a nenáročné na údržbu, a to i při intenzivním používání v průmyslu a řemeslnictví. Díky obrovskému výkonu můžete s jádrovou vrtačkou značky expondo vrtat rychleji a efektivněji. Motor vrtačky běží se stabilním kroutícím momentem, aby bylo možné dosáhnout obzvláště přesných výsledků. Vyhození jádra vrtáku je naprosto spolehlivé díky speciálnímu vedení vrtacího vřetena. U jiných zařízení se vrtaný materiál často špatně odvádí, což znamená, že vrtání musí být často přerušováno a konečný výsledek je nečistý. S jádrovou vrtačkou od společnosti expondo ušetříte drahocenný čas a navíc budete pracovat profesionálněji.
Další výhodou je integrovaná nádržka chladicí kapaliny. Zejména při práci s tvrdými a nepoddajnými materiály jsou motor a převody dostatečně chlazeny i při nepřetržitém používání. Tím se zabrání přehřátí zařízení a ztrátě funkčnosti.
Přídavná rukojeť, ruční kolečko s bočním posuvem, dodávané upínací popruhy a středicí kolíky umožňují spolehlivé ovládání, bezpečné upevnění a snadnou a flexibilní manipulaci, k níž stačí pouze jedna osoba. Díky pevné, pevné konstrukci z litiny hliníku je nářadí vždy stabilně a bezpečně upevněno.

Jádrové vrtačky a vhodné příslušenství

Kromě našich produktů, jako je jádrová vrtačka, nabízíme také správné příslušenství. V našem přehledném internetovém obchodě tak najdete vše, co potřebujete k používání vrtaček a šroubováků . Kromě našeho sortimentu profesionálního nářadí nabízíme také správné ochranné rukavice vyrobené z vysoce kvalitního semiše. Nošení protiskluzových a ochranných pracovních rukavic je nezbytné zejména při riskantní a namáhavé práci s výkonnou jádrovou vrtačkou.
Díky technickému pokroku prokazují naše nástroje opakovaně svou kvalitu a multifunkčnost, a to jak při profesionálním použití ve velkých společnostech, tak v soukromém sektoru. Expondo však není mezinárodně známé pouze vysoce kvalitními lanovými navijáky nebo LCD oddělovači . Náš sortiment je široký a sahá od pracovních stolů v oblasti gastronomie až po počítací váhy . Všechny naše produkty přesvědčí svou značkovou kvalitou a vynikajícím poměrem cena/výkon. Ať už se jedná o gastronomické potřeby značky Royal Catering , svařovací zařízení a páječky značky Stamos nebo výkonné elektrické nářadí společnosti MSW Motor Technics – expondo je všestranný internetový obchod pro soukromé domácnosti a podniky v gastronomii, řemeslnictví a průmyslu. Inspirujte se a objednejte si cenově dostupné značkové produkty u společnosti expondo ještě dnes