Trustpilot

Vrtačky & šroubováky

Kdo jednou musel provádět vrtací práce na nejtvrdších materiálech jako je např. železobeton, ten ví, jak nepostradatelné je k vykonání takové úlohy profesionální výkonné nářadí. Přesně pro tuto činnost vyvinula společnost MSW Motor Technics různá vrtací kladiva, která nabízí absolutně kvalitní zpracování a nebývale silný výkon za výhodnou cenu. Pokud chcete zbourat ještě větší množství betonu, probourat zeď, nebo prohloubit sklep, měli byste navštívit naši katergorii s bouracími kladivy.

Nezáleží na tom, na jakou práci nářadí potřebujete. U společnosti expondo naleznete Vašeho profesionálního pomocníka za bezkonkurenční ceny.

Vrtací kladiva s mnoha funkcemi

Jako u našich počítaček bankovek od Stamony a tavicích pecí od Glodbrunn, tak i u vrtacích kladiv ručí společnost expondo za prvotřídní značkovou kvalitu. Zařízení od MSW Motor Technics se vyznačují různými kvalitami a jsou díky své funkčnosti velmi flexibilně využitelné. Vrtací kladiva byla vyvinuta na použití ve stavebnictví a průmyslu, kde je třeba zvládnout více úloh najednou. Kombinací obzvláště výkonných motorů a třech různých pracovních modů tak obdržíte vrtačku, příklepovou vrtačku a sekací kladivo v jednom, aniž byste se museli vzdát kvality materiálu, nebo robustnosti. Díky SDS-plus upínacímu systému se můžete vybavit za minimálního úsilí v nejkratším čase různými vrtačkami a jste tak připraveni na zpracování nejrůznějších materiálů. Zda chcete vrtací kladivo používat na dřevo, kámen, nebo kovy, je zcela na Vás. V každém případě ulehčí extra přidělaná rukojeť obsluhu také za těch nejtěžších pracovních podmínek a podpoří Vás v mnoha pracovních situacích. Navíc přidané funkce stopky rotace a vypnutí příklepů našich vrtacích kladiv garantují precizní pracovní výsledky na různých materiálech, přičemž se zařízení vyznačují také vysokým výkonem a silou úderů.

Příklepová vrtačka a další nářadí v obchodě společnosti expondo

Vedle rozsáhlé nabídky různých elektrických nářadí jako vrtací kladiva, úhlové, nebo pásové brusky. Nabízí expondo i další relevantní nářadí do stavebnictví. Potřebujete svářečku, nebo různé příslušenství? Potom se informujte o naší rozmanité svařovací technice od různých výrobců, kterou nabízíme v našem oddělení pro svařování. U společnosti expondo naleznete Vašeho obchodního partnera s kvalitním elektro nářadím za výhodné ceny-ať již se jedná o cokoliv. Při koncepci našich vrtacích kladiv byl vedle široké funkčnosti kladen důraz na uživatelsky přívětivou obsluhu a dlouhou životnost, abyste tak mohli i po intenzivním a dlouholetém používání očekávat perfektní pracovní výsledky. Abyste mohli ihned po objednávce začít, dodáváme vrtací kladiva s rozsáhlým příslušenstvím, které se skládá různých dlát, vrtáků a dalšího. Celkově tak obdržíte obzvláště robustní pevný kufr, v němž najde místo jak vrtací kladivo, tak příslušenství, což budete moci velice snadno transportovat. To je velmi praktické při časté změně pracoviště, protože si nemusíte dělat starosti se ztraceným příslušenstvím a budete mít i kompaktní možnost skladování. Abyste s vrtacím kladivem zacházeli zodpovědně, dbejte prosím při činnosti na bezpečnostní pokyny.