Trustpilot

Bourací kladiva

Bourací kladiva, stejně jako všechna zařízení od MSW Motor Technics, přesvědčí svou uživatelsky přívětivou obsluhou, výkonným motorem, vysokou frekvencí úderů a rozsáhlou nabídkou příslušenství. Podobně jako u našich produktů z oblasti gastronomie od Royal Catering, jsou i bourací kladiva vyráběna za úzké spolupráce s experty, kteří s nimi pracují každý den. Tak obdržíte spolehlivé zařízení, které je ušito na míru přesně pro Vaše potřeby. Přesvědčte se o našich profesionálních produktech a prvotřídní kvalitě za skvělé ceny, kterou Vám u společnosti expondo nabízíme.

Vaše bourací kladiva pro efektivní bourání

Díky možnosti použití různých dlát jsou bourací kladiva od MSW Motor Technics také vhodná na těžké pracovní oblasti a tím jsou optimálním pracovním předmětem. Za využití co nejmenší tělesné námahy zbouráte veliké množství betonu, nebo jiných materiálů. Abyste mohli spolehlivě a precizně pracovat i po několika hodinách i s nejtvrdšími materiály, byly naše modely vyrobeny výhradně z vysoce kvalitního materiálu.

Jako u svařování Vám k Vašemu bouracímu kladivu nabízíme velký výběr příslušenství. Součástí balení obdržíte různá dláta, která díky šestihrannému držáku (SDS-HEX) mohou být snadno vyměněna za jiné dláto, nebo příslušentsví, čímž se kladivo stává opravdovým univerzálním zařízením. Aby bylo možné i po několikahodinové činnosti ještě dále bez únavy pracovat, byla na zařízení při jeho koncipování vestavěna praktická rukojeť, která enormě usnadní obsluhu zařízení. V kombinaci s obzvláště silným výkonem motoru, vysoké frekvenci úderů a neobvykle stabilním dlátem docílíte s bouracím kladivem od MSW Motor Technics maximáních výsledků v nejkratší době. Abyste provedli odborné a profesionální vrtací práce, měli byste se také podívat do kategorie vrtacích kladiv. Zde naleznete vedle rozsáhlé nabídky cenově výhodných zařízení také velký výběr příslušenství, čímž se optimálně vybavíte na činnosti v oblasti stavebnictví.

Bourací kladiva a více u společnosti expondo

Pokud potřebujete obzvláště silnou a efektivní podporu při bourání, tesání, nebo broušení, nalezli jste s našimi bouracími kladivy ten správný nástroj. Od demoličních prací až po odstranění obkladů: s bouracím kladivem od MSW Motor Technics se Vám podaří provést ty nejtěžší práce jako mávnutím kouzelného proutku. Produkty z našeho sortimentu byly vyvinuty speciálně na profesionální použití v průmyslu a stavebnictví a přesvědčí i přes nízkou cenu svým prvotřídním zpracováním a kvalitou materiálu.

Abyste mohli být vybaveni i na další práce jako svařování kovů, nebo broušení nejrůznějších materiálů, informujete se o široké nabídce produktů společnosti expondo, která Vás vybaví do nejrůznějších situací. Vedle kvalitní nabídky profesionálních bouracích kladiv nabízí expondo další elektrické nářadí do různých oblastí využití. Pokud byste vedle demoličních prací potřebovali navíc leštit dřevo, nebo zpracovat kovové povrchy, prohlédněte si naši nabídku lešticích brusek. Protože je Vaše bourací kladivo pracovní předmět, dbejte prosím bezpečnostních instrukcí a informací k bezečnosti práce a ochrany zdraví.