Položka: EX10021476

|

Model: S-WMW-ER70S-6 0.8X1KG

Svařovací drát - ocel - ER70S-6 - 0.8 mm - 1 kg

Kč 359.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • optimální využití – masivní svařovací drát vhodný pro svářečky MIG/MAG pro svařování v ochranné atmosféře
  • efektivita – dosahuje vynikajících výsledků svařování s malým rozstřikem při svařování oceli inertními plyny, jako je oxid uhličitý nebo směs argonu a oxidu uhličitého
  • přesný rozměr – pasuje pro posuv drátu 0.8 mm
  • produktivita – 1 kg svařovacího drátu pro kontinuální svařování
  • kompatibilita – svařovací drát je dodáván na cívce s průměrem 10 cm a vnitřním průměrem 1,6 cm

POPIS PRODUKTU

Optimální svařovací drát pro vaši MIG/MAG svářečku

Chcete svařovat ocel pomocí svářečky MIG/MAG? Pak použijte svařovací drát z oceli se zvýšeným obsahem křemíku a manganu od společnosti Stamos Welding Group! S vysoce kvalitním masivním svařovacím drátem dosáhnete optimálních výsledků u nelegovaných i nízkolegovaných ocelí. Díky tomu jej lze univerzálně použít v nejrůznějších oblastech.

Nejlepších výsledků dosáhnete se svařovacím drátem na ocel

Svařovací drát pro ocel má průměr 0.8 mm. Ujistěte se, že odpovídá vašemu posuvu drátu v MIG/MAG svářečce. Jako ochranný plyn pro ocel použijte inertní plyn, například oxid uhličitý nebo směs argonu a oxidu uhličitého. Díky vyváženému chemickému složení se zvýšeným obsahem manganu a křemíku dosáhnete optimálních svarů s vysokou pevností v tahu. Kromě toho je vhodný jako výplňový materiál pro nelegované až nízkolegované oceli.

Drátovou elektrodu obdržíte na cívce o průměru 10 cm. Díky nabízenému množství 1 kg můžete svařovat velmi efektivně i při delších svařovacích úkonech. Ideálně se hodí pro svářečské práce metodou MIG/MAG ve stavebnictví, při stavbě nádrží, stavbě lodí nebo při různých opravách.

TECHNICKÉ DETAILY