Gastronomická nástavba - včetně 5 vík

Číslo položky: EX10010321 / Model: RCTS 1/6/1/9

Gastronomická nástavba - včetně 5 vík
Zoom
Gastronomická nástavba - včetně 5 vík
Gastronomická nástavba - včetně 5 vík
360°

Gastronomická nástavba - včetně 5 vík

 • Číslo položky: EX10010321
 • Model: RCTS 1/6/1/9
 • V sortimentu od roku: 2018
 
 
 
2480,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Gastronomická nástavba - včetně 5 vík

Highlights

 • díky 5 zásuvkám pro gastronádoby máte vždy dobrý přehled
 • vysoce kvalitní konstrukce z ušlechtilé oceli - ideální pro gastronomii a profesionální kuchyně
 • včetně 5 krytů, díky kterým zůstanou potraviny čerstvé, bezpečně uložené a chráněny proti škůdcům
 • z důvodu rozšíření pracovní plochy možná i montáž na stěnu
 • gumové nožky zajišťují stabilitu zařízení a chrání pracovní plochu před poškrabáním
 • jednoduché čištění a kryty jsou vhodné na mytí v myčce na nádobí

Keyfacts

Gastronomická nástavba - včetně 5 vík

Gastronomická nástavba RCTS 1/6/1/9 od společnosti Royal Catering je vhodná pro všechny druhy gastronádob o rozměrech GN 1/6 a 1/9 a do hloubky nádoby až 150 mm. Nástavba se dodává včetně pěti rovných vík a nabízí tu nejvyšší kvalitu spolu s moderním designem. Je určena na uchovávání různých potravin jako koření, ovoce, polevy, drobenka nebo přísady na přípravu pizzy. Je tak ideálním doplňkem do profesionálních kuchyní v restauracích, barech nebo bistrech a rovněž při podávání pokrmů v oblasti cateringu nebo na různých festivalech.

Usnadněte si práci díky nástavbě pro gastronomii od Royal Catering

 

Tato nástavba je vybavena pěti otvory ve dvou velikostech: Vlevo se nacházejí dva otvory pro gastronádoby 1/9 a vpravo jsou umístěny tři otvory pro gastronádoby 1/6 o hloubce až 150 mm. Rozměry těchto otvorů jsou kompatibilní s běžnými gastronádobami. Za jejich pomoci můžete samostatně uchovávat různé přísady či pokrmy. Především při ukládání potravin v hektickém kuchyňském provozu vám tato sada prokáže neocenitelné služby.

 

Podstavec i víka jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé ocele a nabízejí tak vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Tento materiál je mimořádně pevný a odolný vůči poškrabání stejně jako korozi. Ušlechtilá ocel je mimořádně rezistentní vůči působení jiných látek, a je tak zdravotně zcela nezávadná. Díky tomu je ideálním materiálem pro potravinářské provozy a tím pádem i pro použití v oblasti gastronomie.

 

Víka, jež jsou součástí této sady, perfektně odpovídají otvorům určeným na pět gastronádob a zajišťují, že jsou pokrmy neustále čerstvé, resp. teplé a zároveň jsou chráněny před nečistotami. Tři kryty gastronádob 1/6 měří 175 x 160 mm a dva kryty gastronádob 1/9 měří 175 x 107 mm.

 

Nástavbu je možné umístit na rovnou plochu na stojato nebo je možné ji pomocí šroubů jednoduchým způsobem upevnit na libovolnou zeď. Při montáži na stěnu získáte nejen možnost trvalého umístění gastronádob, ale vytvoříte si na vaší pracovní ploše i více prostoru na práci a vaření.

 

Nástavba je na spodní straně vybavena čtyřmi protiskluzovými gumovými nožkami, které zajišťují její bezpečné a stabilní umístění. Zároveň ochraňují povrch před nežádoucím poškrabáním. Nástavba s kryty je proto ideální volbou pro každou profesionální kuchyni.

 

Veškeré kryty této sady je možné nezávisle na sobě snímat a je tak zaručena možnost jednoduchého manuálního čištění. Kromě toho jsou vhodné i na mytí v myčce na nádobí. Gastronomická nástavba RCTS 1/6/1/9 od společnosti Royal Catering je tedy ideálním řešením na uchovávání přísad a pokrmů v každé profesionální kuchyni.

Model
RCTS 1/6/1/9
Stav artiklu
Nové
Materiál
Ušlechtilá ocel
Tloušťka materiálu pláště
0,7 mm
Počet krytů
5
GN velikosti
1/6 a 1/9
Rozměry (D x Š x V)
24,5 x 81 x 21,5 cm
Hmotnost
3,42 kg
Rozměry zásilky (D x Š x V)
83 x 27 x 23 cm
Hmotnost zásilky
3,75 kg

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

Michał Orłowski, head chef of prestigious restaurants in Sydney and Warsaw. An experienced and professional restaurateur.

 • Gastronomická nástavba RCTS 1/6/1/9
 • 3 kryty (GN 1/6)
 • 2 kryty (GN 1/9)