Položka: EX10060088

|

Model: MSW-ZBELT-620-60

Zirkonové brusné pásy - 620 mm - zrnitost 60

Kč 299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Rychlá a jednoduchá montáž na hnacím hřídeli
  • Efektivní broušení díky brusným zrnům z oxidu zirkoničitého
  • Možnost použití s různými pásovými bruskami na trubky díky univerzálním rozměrům (620 x 40 mm)

POPIS PRODUKTU

Zirkonové brusné pásy - 620 mm - zrnitost 60

Sada pěti brusných pásů značky MSW je v závislosti na potřebách a očekáváních vynikající zařízení pro vstupní nebo konečné zpracování. Brusný pás mj. odstraňuje otřepy z hliníku a rzi z oceli (jak legované, tak i nelegované). Nekonečný pás MSW-ZBELT-620-60 je vhodný také na hrubé broušení. Může být používán odborníky (v řemeslných a výrobních dílnách) i kutily (v domácnostech).

Brusné pásy MSW-ZBELT-620-60 – Charakteristika

Univerzální rozměry (760 x 40 mm) umožňují použití brusného pásu značky MSW se všemi bruskami na trubky, které využívají pásy s těmité rozměry. Nejlepší je ho však používat s bruskou MSW-POL900S. 

Oxid zirkoničitý zajišťuje efektivní broušení i při malém tlaku. Tvrdost použitého brusiva umožňuje bezpečné zpracování mnoha různých povrchů (mj. kovových, plastových a dřevěných). Pevný materiál zabraňuje roztržení pásu MSW-ZBELT-620-60 během provozu. Brusný pás (zrnitost 60) je vysoce elastický, proto ho lze používat také pro rohové svary.

Brusné pásy značky MSW (sada obsahuje 5 kusů) zajišťují efektivní broušení, odstraňování rzi, vyhlazení, apod. Brusný pás umožňuje mj. broušení hliníku. Díky vysoké elasticitě je zařízení vhodné např. pro obrábění trubek. Nabízený výrobek může být používán odborníky (v dílnách, výrobních závodech, apod. ). Brusné pásy MSW-ZBELT-620-60 se snadno montují, což ocení hlavně kutilové.

TECHNICKÉ DETAILY