Položka: EX10060809

|

Model: MSW-TB-400/25

Diamantový řezací kotouč - 400

Kč 2,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • vysoce kvalitní a robustní diamantový řezací kotouč na řezání kamene, keramiky, obkladů, betonu a dalších materiálů
  • vhodný do pily na kámen S-SAW400 a dalších kompatibilních okružních pil
  • 3,2 mm silná ocelová konstrukce s vysokou stabilitou
  • segmentovaný okraj listu pro rychlé a kvalitní výsledky řezání
  • průměr: 400 mm | Průměr středního otvoru: 25,4 mm

POPIS PRODUKTU

Diamantový řezací kotouč - 400

Diamantový řezací kotouč MSW-TB-400/25 výrobce MSW je vysoce kvalitním příslušenstvím, které je vhodné k profesionálnímu řezání kamene, keramiky, obkladů, betonu a dalších materiálů. Je ideálním řešením pro veškeré práce v dílně, které vyžadují přesné a kvalitní výsledky při řezání a rozpojování nejrůznějších materiálů. Kotouče jsou použitelné jak ve stavebním průmyslu či při zednických pracích, tak i v každé soukromé dílně, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu.

Diamanty jsou nejlepším přítelem profesionálů!

Pomocí diamantového řezacího kotouče je oddělování a řezání různých materiálů přesné a kvalitní. Tento kvalitní diamantový řezací kotouč je opatřen diamantovou vrstvou a vyznačuje se proto vynikající pevností a dlouhou životností. Řezy jsou čisté bez nežádoucích otřepů. Tento kotouč řeže bezpečně a účinně i ty nejtvrdší materiály.

S celkovým průměrem 400 mm a průměrem středního otvoru 25,4 mm slouží tento diamantový řezací kotouč jako ideální náhradní kotouč do naší výkonné pily na kámen S-SAW400. Kromě toho je možné používat řezací kotouč i se všemi okružním pilami, které mají odpovídající parametry.

Vnější okraj diamantového kotouče je rozdělen na několik segmentů a umožňuje tak efektivní řezání a oddělování materiálů vysokou rychlostí. Výše uvedená konstrukce dále snižuje i výskyt deformací kotouče a zajišťuje tak jeho dlouhou životnost.

Tento diamantový řezací kotouč je vyroben z 3,2 mm tlusté oceli a zaručuje tak vysokou stabilitu. I při dlouhodobé nasazení si kotouč uchovává svůj tvar a díky diamantové vrchní vrstvě můžete při řezání a dělení různých materiálů dosahovat těch nejlepších množných výsledků. Přesvědčte se o profesionalitě a efektivitě diamantového řezacího kotouče MSW-TB-400/25 výrobce MSW na vlastní oči.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY