Trustpilot

Rýžovary

Pryč jsou časy, kdy jste vařili rýži v klasickém hrnci a hrozilo Vám, že se rozvaří, nebo ji spálíte. S rýžovarem z internetového obchodu expondo budete rýži připravovat snadno a lehce. Přitom se sami můžete rozhodnout, jaký objem bude rýžovar mít. Ve spojení s jedním z našich grilů tak můžete vytvářet chutné variace. Pokud byste tyto pochoutky ještě chtěli doplnit lahodným salátem, jistě oceníte naše nerezové kráječe zeleniny. Neváhejte dlouho a objednejte ještě dnes praktický rýžovar z internetového obchodu společnosti expondo!

Požitek z rýže v našich rýžovarech

S našimi vysoce kvalitními a úspornými rýžovary se dají připravovat různé druhy rýže, takže se v žádném případě nemusíte vzdávat Vašeho oblíbeného druhu. Pokud si myslíte, že je tímto repertoár rýžovaru vyčerpaný, tak Vás můžeme vyvést z omylu. Pro naše rýžovary nepředstavuje problém ani dušení a udržování teploty masa a zeleniny. Provedení rýžovaru je stejně jako např. u našich ohřívacích desek z ušlechtilé oceli a je tedy nenáročné na údržbu. Další výhodou je hygiena. Protože se produkty z ušlechtilé oceli velice snadno čistí, nemají zbytky potravin a bakterie šanci ulpívat na povrchu. Tak můžete s běžnými čisticími prostředky docílit zářivé čistoty a rýžovar připravit na další použití. Silikonová podložka, která je připevněná na vnitřní straně nádoby, slouží jako ochrana proti spálení a stará se tak o snadné čištění, aniž byste z povrchu museli rýži seškrabávat. Vnitřní nádoba Vás okouzlí nelepivým povrchem a vysokou odolností proti horku. Díky tomu zaručeně docílíte perfektně uvařené rýže. Rozhodněte se ještě dnes pro rýžovar z interntového obchodu společnosti expondo a profitujtez našich zkušeností.

Rýžovary za výhodnou cenu

Aby pro Vás bylo zacházení se zařízením co nejjednodužší, je součástí obsahu balení vedle samotného zařízení samozřejmě také příslušenství. U zacházení s našimi stroji na popcorn, ale i se svářečkami, je to úplně stejně. Obdržíte odměrku, lžíci na rýži a síto, abyste tak měli vše potřebné po ruce a mohli ihned po vybalení začít s přípravou rýže. Rýžovar upotřebíte při přípravě obědů, ve Vašem rychlém občerstvení, nebo při dalších příležitostech, jako je např. brunch. Vedle zmíněných zařízení pro gastronomii se společnost expondo orientuje i na potřeby pro průmysl a řemeslo. Naleznete u nás jak zmíněné svářečky, tak velký výběr elektrického nářadí. Nejenže tak vybavíte Vaši kuchyni, nebo profesionální gastronomické zařízení, ale také seženete produkty do Vaší dílny, ať již jste profesionál, nebo se řemeslnickými pracemi pouze odreagováváte. U všech našich produktů zaručujeme prvotřídní kvalitu za férovou cenu.