Trustpilot

Kotlíky na polévku

Elektrické kotlíky na polévku od Royal Catering jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a odpovídají tak těm nejvyšším standardům. Nekomplikované a snadné čištění je garantováno stejně jako dlouhá životnost. Díky výkonným topným elementům ohřejí kotlíky na polévku Vaše polévky rychle a udrží je dlouho na teplotě, kterou jste si nastavili. Nádoba z nerezové ušlechtilé oceli je snadno vyjímatelná. Tato konstrukce pomáhá nejen při hygienickém čištění, ale je i účinnou ochranou proti korozí. Objednejte si nyní skvělý kotlík na polévku pro Váš gastronomický provoz!

Vysoce kvalitní elektrické kotlíky na polévku u společnosti expondo

Profesionální kotlíky na polévku od Royal Catering u společnosti expondo vykouzlí lahodné čerstvé polévky. Ať již krémová chřestová polévka, kuřecí vývar, nebo omáčky-každý námi nabízený kotlík je využitelný na mnoho účelů. Můžete ho použít vždy, když je ve Vašem gastronomickém provozu potřeba. Potřebná zelenina může být snadno nakrájena pomocí našeho kráječe na zeleninu a poté pouze do polévky přidána. Plně automatická kontrola teploty, s níž jsou naše kotlíky na polévku vybaveny, nabízí ruční regulaci teploty mezi 30 a 85 °C. Protože je maximální teplota vody pod bodem varu, je převaření tekutiny vyloučené. Dále jsme mysleli na prostor na umístění naběračky a integrované otočné a zaklapovací víko z ušlechtilé oceli, díky kterému se s kotlíkem velmi snadno zachází. Abyste si vedle Vašich lahodných párků v rohlíku z našich hotdogovačů mohli kdykoliv užívat výbornou polévku, stačí se porozhlédnout v našem expondo obchodě a objednat jeden z kotlíků na polévku.

Lahodné polévky v profesionálních hrncích od Royal Catering

Pečlivý výběr materiálu a neustále kontrolovaný průběh výroby kotlíků na polévku, stejně jako parvidelná kontrola kvality, přispívají k vysoké jakostní třídě zařízení. Díky nízké váze, která činí méně než 5 kg, jsou kotlíky od Royal Catering i přes svou enormní velikost velmi vhodné na mobilní použití. Jednoduše se transportují a dají se použít téměř kdekoliv. Tak mohou být kotlíky použity nejen v restauracích a rychlých občerstveních, ale i v cateringu. Naše zařízení jsou ale vhodná i na domácí použití při slavnostech, rodinných setkáních, nebo společných posezeních s Vašimi přáteli. K tomu naše kotlíky na polévku potěší jednoduchým, ale elegantním designem. Díky klasickému černému provedení jsou tak vhodné pro každou příležitost-ať již se jedná o svatbu, kulaté narozeniny, nebo křtiny. Nízká spotřeba proudu je další velikou předností kotlíků na polévku, protože jsou poháněny elektricky prostřednictvím topení. Díky jejich energeticky efektivní konstrukci šetříte nejenom peníze, ale i životní prostředí.