Položka: EX10012598

|

Model: RCFW 460PRO

Mlýnek na maso - zpětný chod - 550 W - ušlechtilá ocel - 420–460 kg/h - Royal Catering

Kč 18,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • snadná obsluha – jednoduchá manipulace díky zpětnému chodu
  • výkon – 550wattový motor spolehlivě zpracuje 420–460 kg masa za hodinu
  • variabilita – 2 děrované kotouče pro jemné a hrubé zpracování masa
  • bezpečnost – protiskluzové gumové nožičky umožňují bezproblémovou práci
  • snadná údržba – použité materiály se snadno čistí

POPIS PRODUKTU

Mlýnek na maso na zpracování velkého množství materiálu 420 - 460 kg/h

S mlýnkem na maso výrobce Royal Catering zpracujete rychle a snadno různé potraviny. Zařízení bez problémů namele 420 - 460 kg/h, a proto je ideálně vhodné pro použití v řeznictvích či restauracích.

Flexibilní mlýnek na maso na vegetariánské salámy či jemné salámy

Různé děrované kotouče, masový pěchovač: díky rozsáhlému příslušenství si můžete vyrábět vlastní hamburgery, salámy či jiné masné produkty. Tento elektrický mlýnek na maso může zpracovávat i jiné potraviny, jako jsou rajčata, těstoviny, chilli papričky nebo sušené ovoce. 2 děrované kotouče s různými velikostmi otvorů a plastový pěchovač vám usnadní práci, která jde pak dobře od ruky.

Mlýnek na maso se zapíná elektromagnetickým spínačem. A zařízením může být v chodu bez přerušení. Zařízení je dále vybaveno také funkcí zpětného chodu. Pomocí této funkce bez problémů uvolníte potraviny, pokud dojde k ucpání mlýnku.

Každým otočením je maso silou 550 W posouváno šnekovou hřídelí na ostrou křížovou čepel. Následně je hmota protlačena jedním ze 2 děrovaných otvorů. Výsledkem je rovnoměrně namletá směs, kterou je možné dále bez problémů zpracovávat.

Mlýnek na maso do gastro provozů má hlučnost 85 dB. Tu zaručují uzavřený plášť z ušlechtilé ocele a gumové nožky, která zachycují vznikající vibrace. Gumové nožky také udržují bezpečným způsobem mlýnek v ustavené poloze na jakémkoliv povrchu. Ušlechtilá ocel je kvalitně zpracována a má vynikající odolnost. Pro důkladné čištění je zařízení snadno a rychle demontovatelné - což je ideální pro vysoké hygienické standardy v oblasti gastronomie.

TECHNICKÉ DETAILY