Trustpilot

Plničky klobás

Plničky klobás od společnosti expondo mají nejenom atraktivní design, ale přesvědčí také svým prvotřídním zpracováním a dlouhou životností. Všechny modely našich plniček klobás jsou provedeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a hodí se zejména na využití v gastronomii a rychlých občerstveních. K plničce klobás by se Vám taktéž mohla hodit klipsovačka klobás, která Vám usnadní mnoho práce s uzavíráním střívek. Objednejte Vaše zařízení na plnění klobás v obchodě společnosti expondo a přesvědčte se sami o té nejlepší kvalitě za nízkou cenu.

Nerezové plničky klobás od Royal Catering

Plničky klobás od Royal Catering se hodí obzvlášť pro ty zákazníky, kteří touží po neuvěřitelném zážitku z přípravy klobás. Vyrábíme plničky klobás v různých velikostech-můžete si zvolit mezi objemem 3, 5, nebo 7 litrů. Jedinečná konstrukce z ušlechtilé oceli a její praktický, vertikální design, jsou odrazem našich vysokých nároků na kvalitu. S plničkami klobás od společnosti Royal Catering můžete očekávat profesionální potřeby pro gastronomii za nízké ceny. Naše plničky klobás Vám pomohou snadno a rychle zpracovat velké množství masa. Díky dodaným 4 plnicím rourám z ušlechtilé oceli rozhodnete, jaký vnitřní průměr budou Vaše klobásy mít. Výhodé plničky klobás od Royal Catering disponují 2 stupňovou převodovkou v tvrzeném hliníkovém těle, čímž je v každé situaci zajištěna jednoduchá obsluha. Výhodou na zařízeních na plnění klobás je, že je převodovka v kuličkovém ložisku a všechny stavební prvky jsou tvrzené. Výsledkem je, že jsou plničky klobás velice odolné proti opotřebení a mají tím velmi dlouhou životnost. Profitujte z modulární konstrukce, kdy s přístrojem mohou pracovat jak praváci, tak leváci. Dbejte o rozmanitost na jídelním stole a jednoduše vytvářejte vlastní klobásy. Abyste Vaši kreaci závěrem ještě vylepšili, doporučujeme Vám hotové klobásy do křupava opéci na jednom z našich grilů na klobásy.

Profesionální plničky klobás od Royal Catering

S mlýnkem na maso rozemelete maso a jeho kousky následně opět zmenšíte, abyste je mohli natlačit do plničky na klobásy. Tento proces působí velice negativně na konzistenci klobás a kvůli několika rozmělňovacím procesům hrozí nebezpečí výskytu bakterií. I když tyto procesy proběhnou velice rychle, tak do sebe i tak všechny stroje na rozmělňování masa natáhnout vzduch, což je při výrobě klobás absolutně nežádoucí. Tím např. klobásy na párky v rohlíku nebudou tak chutné, jako kdybyste je vytvářeli v našich plničkách na klobásy. Cenově výhodná zařízení na plnění klobás od společnosti expondo vtlačí smíchané maso rychle a bez prodlení do plnicí trubice a to s minimální vzduchovou inkluzí. Nabízíme 3 litrové modely, které se perfektně hodí pro začátečníky. Samozřejmě máme i profesionální zařízení s kapacitou 7 litrů. Rozhodněte se ještě dnes pro výkonnou plničku klobás a obdržíte tak značkovu kvalitu za nízkou cenu. Všechny naše plničky na maso jsou určeny na profesionální použití a velmi snadno se obsluhují a čistí. Pokud jde o plničky na klobásy, jsme pro Vás ten správný obchod v oblasti gastronomie. Můžete očekávat velkou nabídku profesionálních strojů na vyrábění klobás, takže v našem obchodě jistě naleznete to pravé.