Položka: EX10010623

|

Model: RCPS-380/180

Lopata na pizzu - ušlechtilá ocel - 38 cm

Kč 1,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Celková délka 38 cm
  • Průměr lopaty 20 x18 cm
  • Hmotnost 0,55 kg
  • Ochrana před popálením u pece
  • Vysoká stabilita
  • Snadné čištění / 2,5 cm silná rukojeť

POPIS PRODUKTU

Lopata na pizzu RCPS-380/180 od Royal Catering je určena na profesionální použití v gastronomických zařízeních, jako jsou například velké kuchyně, restaurace, pizzerie, rychlá občerstvení a pekárny. Nicméně je vhodná také na soukromé použití při grilování nebo rodinných oslavách. S celkovou délkou 38 cm se s lopatou na pizzu velice snadno zachází. Lopata ještě navíc spolehlivě chrání před popálením při vytahování horkého chleba, nebo pizzy.

Lopata je 38 cm dlouhá a je tak ideální na servírování, nebo na trouby a grily, které nejsou příliš hluboké. Za pomoci této lopaty na pizzu můžete snadno a rychle vyndávat a zandávat těsto všeho druhu . Plocha lopaty má velkorysých 20 x 18 cm, díky čemuž lze manévrovat i s pizzami příslušné velikosti. Deska lopaty je hladká a tenká, má ale i tak vysokou stabilitu. Díky tomu samotné nošení, nebo vkládání syrovéha těsta není vůbec komplikované.

Násada lopaty na pizzu je z ušlechtilé oceli, díky čemuž se velice snadno čistí. Dřevěná rukojeť chrání ruce před teplem z trouby. I přes robustní materiál a celkovou délku 38 cm lopata váží pouze 0,55 kg. Vzhledem k nízké hmotnosti a 2,5 cm tlusté rukojeti je navíc zaručena optimální manipulace.

15 cm dlouhé držadlo chrání ruce před popáleninami, protože při používání lopaty RCPS-380/180 nepřijdete s horkem z trouby do styku.   Takže můžete snadno a bezpečně vyndat pizzy, chléb a pečivo z trouby a rozmazlovat tak své zákazníky.

TECHNICKÉ DETAILY