Trustpilot

Řetězové kladkostroje

Slevy
Řetězový kladkostroj - 5 000 kg - 3 m
Steinberg Systems

Řetězový kladkostroj - 5 000 kg - 3 m

Rozměry (DxŠxV)
20 x 20 x 20 cm
4 999,00 Kč 5 699,00 Kč
Omezená nabídka
Záruka nejnižší ceny
Poslední kusy
DORUČENÍ ZDARMA přibližně 24. 5.

Potřebujete zvedat těžká břemena a lanové navijáky Vám již nestačí? Pak v internetovém obchodě společnosti expondo naleznete to pravé. Řetězové kladkostroje se hodí na zvedání nákladů jak na stavbách, tak v dílně. Ať již se jedná o ocelové nosníky, nebo různé nářadí, naše řetězové kladkostroje je nazvednou v závislosti na modelu do výšky v rozmezí 3-12 metrů. Stejně jako u našich produktů z oblasti gastronomie Vám i u řetězových kladkostrojů zaručujeme prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost. Objednejte nyní řetezový kladkostroj u společnosti expondo a profitujte z našich zkušeností.

Řetězový kladkostroj jako skvělý pomocník

Řetězový kladkostroj je vynikající pomocník na zdvihání těžkých předmětů ve vertikální rovině. Je to perfektní zařízení pro domácí kutily a mechaniky. Pokud pracujete v servisu, máte sklad, dílnu, nebo výrobní halu, je pro Vás řetězový kladkostroj téměř nutností. Na tahání a zvedání těžkých nákladů v našem obchodě ale nemáme pouze řetězové kladkostroje. U nás si můžete zakoupit např. i lanové navijáky, nebo řehtačkové zvedáky. Ať tedy již potřebujete přemístit nebo nadzvednou těžká břemena, v našem sortimentu naleznete vhodného pomocníka. Výrobce těchto produktů Steinberg Systems Vám zaručuje preciznost, flexibilitu a profesionalitu ve všech situacích. Steinberg Systems má pro zákazníky připraveny perfektní produkty, které jsou vyladěny přesně na praktické použití. Díky vysokým nárokům stojí Steinberg Systems v jedné řadě s ostatními profesionálními výrobci společnosti expondo: bez ohledu na to, zda se jedná o svářečky nebo velký výběr potřeb pro gastronomii. Také Steinberg Systems následuje tyto vysoké nároky a přesvědčí nejen svým velkým výběrem, ale také normami v oblasti spolehlivosti a designu produktů.

Zvedání nákladů snadno a rychle

Zejména na stavbách nebo v dílně usnadní řetězové kladkostroje mnoho pracovních procesů a snadno transportují náklad, jako jsou ocelové nosníky, nebo nářadí. Většina kladkostrojů pracuje mechanicky bez dodatečného zdroje, jako jsou baterie, nebo dobíjecí baterie. Řetěz je vždy blokován, aby nedošlo k neúmyslnémui klesnutí, nebo stoupnutí. Tím ja zaručena maximální bezpečnost při používání. Řetězové kladkostroje jsou díky ocelovému provedení velice robustní a odolné, stejně jako všechna naše zařízení z oblasti gastronomie. Nezáleží na tom, zda si objednáte do Vašeho stánku hotdogovač, nebo si budete chtít ulehčit práci ve Vaší domácnosti prostřednictvím kuchyňského robotu. Všechny naše produkty Vás přesvědčí vysokou kvalitou a spolehlivostí. Ať již budete hledat v potřebách pro gastronomii, pro řemesleníky, nebo průmysl, u společnosti expondo naleznete vždy to pravé.