Položka: EX10030654

|

Model: SBS-FZ 3000/5M

Řetězový kladkostroj - 3000 kg - 5 m

Kč 4,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • síla – stabilní řetězový kladkostroj s nosností 3000 kg
  • flexibilita – díky výšce zdvihu 5 m
  • praktické nářadí – ruční převedení nevyžaduje zdroje napájení
  • dlouhá životnost – pozinkované šrouby, matice a šrouby a tvrzený řetěz zaručují nejvyšší průmyslovou kvalitu
  • bezpečnost – spolehlivé tahové brzdy drží břemeno

POPIS PRODUKTU

Pomocí řetězového kladkostroje lze snadno zvedat těžká břemena do 3000 kg

Ocelové nosníky, bloky motorů nebo lešení – existuje mnoho předmětů, které jsou příliš těžké na to, aby bylo možné je přemisťovat bez nástrojů. Přesně pro tyto případy byl navržen řetězový zvedák SBS-FZ 3000/5M, který znásobením síly ulehčuje práci při zvedání těžkých břemen. Díky jeho flexibilní konstrukci se hodí jak pro použití ve stavebnictví, tak i v dílně nebo ve skladu.

Výkonný řetězový kladkostroj značky Steinberg Systems

Řetězový kladkostroj značky Steinberg Systems nabízí nosnost až 3 t. Tuto vysokou nosnost umožňuje robustní konstrukce, která je vyrobena z oceli. Stejně stabilní je i ocelový řetěz, který slouží ke zvedání břemen a má řetězové články o průměru 7 milimetrů. Řetěz je navíc tvrzený a šrouby, matice a závity jsou pozinkovány. To chrání zařízení před korozí a splňuje nejvyšší průmyslové standardy.

Pomocí řetězového kladkostroje můžete zvedat předměty až do výšky 5 m, díky čemuž budete mít při jejich přemisťování maximální volnost pohybu. Řetězový kladkostroj pracuje čistě mechanicky, proto při jeho použití nebudete potřebovat žádný zdroj elektrické energie. Tři ozubená kola uvnitř zařízení zajišťují optimální přenos síly. Díky tomu jej lze používat obzvláště flexibilně.

Řetězový zvedák se připevňuje stabilním hákem buď ke stropu nebo na lešení. K dispozici je i druhý hák na břemena. Hák můžete zajistit ráčnovým mechanismem, aby břemeno na řetězu viselo bezpečně. Při zvedání a spouštění břemen lze tažný řetěz dle potřeby zablokovat. Díky tomu budete mít při práci s tímto ručním řetězovým zvedákem vždy plnou kontrolu.

TECHNICKÉ DETAILY