Položka: EX10440013

|

Model: CS 451 P13

Podlahová pila – 13 HP – 2 570 ot./min. – pilový kotouč: 450 mm – ergonomický – nízké vibrace

Kč 52,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkon – motor s  výkonem 13 HP zajišťuje vysokou rychlost 2 570 ot/min
  • profesionalita – vysoce přesné řezání díky přesné řezné hřídeli
  • jednoduchost – snadné nastavení požadované hloubky řezu pomocí ručního kolečka
  • univerzálnost – pro všechny typy prací na betonových a asfaltových plochách
  • odolnost – vysoce kvalitní ocelový rám, trvale mazaná ložiska a také vysoce kvalitní motor značky Honda a systém vodního chlazení s nádrží 25 l

POPIS PRODUKTU

Benzínová podlahová pila na beton a asfalt

Podlahová pila značky NORTON clipper pracuje s 13 HP a otáčkami 2 570 ot/min přesně s betonem a asfaltem – i na těžko přístupných místech. Tato pila na beton, vybavená vysoce kvalitním pilovým kotoučem a speciálním systémem vodního chlazení, zaručuje efektivní práci.

Efektivní a bezpečné: elektrické nářadí ze sortimentu řemeslných potřeb značky NORTON clipper

Plynulé nastavení hloubky řezu až do 170 mm je obzvláště uživatelsky přívětivé a řezačka betonu běží po celou dobu neuvěřitelně hladce. To zajišťuje výškově nastavitelná rukojeť s tlumiči vibrací a optimální rozložení hmotnosti díky speciálnímu umístění motoru a nádrže. Výsledkem jsou vysoce přesné řezy. Příspívá k tomu také přesná řezná hřídel a řezný kotouč o průměru 450 mm.

Při práci s pilou na asfalt je zaručena bezpečnost: Čepel a kryt řemenu jsou vyrobeny z jednoho kusu odolné oceli. Je pevně přišroubován k hlavnímu rámu, ale lze jej otevřít pro výměnu součástek. V případě nebezpečí nouzový spínač zařízení během velmi krátké doby zastaví.


Podlahová pila je přesvědčivá i z hlediska odolnosti: S robustním ocelovým rámem, trvale mazanými ložisky, kvalitním motorem značky Honda a systémem vodního chlazení s nádrží 25 l se dokáže pila na beton vyrovnat s nejnáročnějšími výzvami a bude vám sloužit po mnoho let.

TECHNICKÉ DETAILY