Trustpilot
(2) recenzí

Ultrazvuková čistička - 28 l - 480 W - Basic eco

14 990,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10050109

|

Model: PROCLEAN 28.0M ECO

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně čtvrtek 25. července
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
14 990,00 Kč
3+
5%
14 240,50 Kč
5+
10%
13 491,00 Kč
10+
15%
12 741,50 Kč
Klíčové vlastnosti
  • Důkladné čištění díky ultrazvukovému převodníku se 480 W a 40 kHz
  • Nastavitelná teplota až na 80 ° C
  • Stavba obzvláště energeticky efektivní a s dlouhou životností
  • Přesný časovač mezi 0 a 60 minutami, nebo trvalý provoz
  • Hygienická díky snadno udržovatelné ušlechtilé oceli a výpustnému kohoutu
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Ultrazvuková čistička - 28 l - 480 W - Basic eco

Nákladově efektivní ultrazvuková čistička PROCLEAN 10.0 M ECO od Ulsonix se používá na profesionální čištění v lékařských praxích a klinikách, laboratořích, ale také v tetovacích studiích, klenotnictvích, hodinářstvích a optice. Zejména tam, kde je třeba vyčistit vysoce citlivé a křehké nářadí a mechanické, nebo elektronické díly. Také v soukromém sektoru se energeticky úsporná, 28 litrová ultrazvuková čistička používá na čištění čištění šperků, drahých kamenů, mincí nebo brýlí.
Ultrazvukové čištění se provádí tak jemně, že nejsou poškozeny ani vysoce kvalitní povrchy. Při procesu se z předmětů odstraňují nečistoty díky jemnému ultrazvuku, vodě a čisticí kapalině. Opětovné přichycení nečistot během čisticího procesu je s touto metodou vyloučeno.
Znečištěné díly budou důkladněvyčištěny i od těch nejmenších nečistot. Šest vysílačů ultrazvuku produkuje s výkonem 480 wattů ultrazvukovou frekvenci 40 kHz, která pečlivě a účinně čistí také v místech, které jsou těžko přístupné. Dokonce i tam, kde lidské oko nečistoty nerozpozná.
Ultrazvuková čistička z řady eco se vyznačuje zejména energetickou úsporou. Snížená spotřeba energie, ale také obzvláště odolné komponenty umožňují nákladově efektivní a trvalé využití zařízení.
Dobu čištění lze plynule nastavit v rozmezí 0 až 60 minut. S možností trvalého provozu mohou být vyčištěny i silně znečištěné díly, nebo jejich velké množství. Čistička má tepelný výkon 500 W a dá se plynule nastavit až na 80 ° C.
Ultrazvuková čistička PROCLEAN 28.0M ECO se skládá z kompaktní 28 l nádoby, koše a víka z ušlechtilé oceli. Díky vysoce kvalitnímu materiálu je zařízení nejen stabilní, ale také se snadno čistí. Díky výpustnému kohoutu se dá čisticí kapalina rychle a komfortně odstranit. Je to dlouhodobá investice, která zůstává vždy hygienická a také neškodná pro své uživatele.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 2 recenzí

Seřadit :

před 4 měsíci Publikováno na Expondo Bulgaria

Rychlé doručení

Rychlé dodání a kvalitní zákaznický servis. Kvalita odpovídá popisu a očekávání.

Zobrazit původní hodnocení

před 5 lety Publikováno na Amazon France

výborný materiál

Používá se především k renovaci starých karburátorů motocyklů, věnujte zvýšenou pozornost teplotě, délce koupele a koncentraci čisticího prostředku.

Zobrazit původní hodnocení

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty