Položka: EX10050209

|

Model: PROCLEAN 30.0MS

Ultrazvuková čistička - 30 l - 600 W

Kč 14,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • pečlivé čištění – 10 ultrazvukových snímačů o výkonu 600 W a ultrazvuková frekvence 40 kHz účinně zbavují nečistot za nízké spotřeby energie
  • výkonná – topný výkon 500 W zahřeje čisticí kapalinu až na 80 °C
  • velmi prostorná – čisticí nádrž o objemu 30 l
  • robustní – nerezová konstrukce s výpustným kohoutkem pro snadnou údržbu
  • precizní – dobu čištění můžete pomocí časovače nastavit mezi 0 a 60 min

POPIS PRODUKTU

Ať v dílně či laboratoři – ultrazvuková čistička vždy propůjčí předmětům čistý lesk

Ultrazvuková čistička PROCLEAN 30.0MS slouží k účinnému a zároveň šetrnému čištění choulostivých instrumentů, filigránských nástrojů a mechanických či elektronických dílů. Je proto nedílnou součástí vybavení lékařských ordinací a laboratoří, ale rovněž ji využívají i klenotníci, hodináři a optici. Ultrazvuková čistička je vhodná i pro domácí použití – můžete ji použít např. k čištění šperků, drahých kamenů, mincí nebo brýlí.

Prostorná ultrazvuková čistička s časovačem a vypouštěcím kohoutkem

Deset vysílačů ultrazvuku o výkonu 600 W produkují ultrazvukovou frekvenci 40 kHz, která pečlivě a účinně vyčistí i obtížně přístupná místa. Dokonce i tam, kde lidské oko nečistoty nevidí. Dobu čištění lze plynule nastavit v rozmezí 0 a 60 minut. Ultrazvuková čistička má tepelný výkon 500 W a lze ji plynule nastavit na teplotu do 80 °C. Časovač i teplotu lze pohodlně nastavit velkými otočnými regulátory.

Ultrazvuková čistička PROCLEAN 30.0MS obsahuje nádrž o objemu 30 l, koš a víko z ušlechtilé oceli. Díky tomuto vysoce kvalitnímu materiálu je přístroj nejen stabilní, ale také jej lze snadno čistit. Ultrazvuková čistička je dlouhodobou investicí. Co se hygieny týče, zařízení zůstává vždy dokonale čisté, a uživatelům tak nehrozí žádné zdravotní riziko.

Tato ultrazvuková čistička má ergonomickou konstrukci, abyste ji mohli pohodlně používat každý den. Víko zabraňuje odpařování čisticí kapaliny. Praktické drážky a gumové nohy umožňují stabilní umístění čističky na každém povrchu. Pomocí vypouštěcího kohoutku rychle vypustíte z ultrazvukové čističky kapalinu, abyste mohli dobře vyčistit všechny plochy.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY