(1) Recenze

Položka: EX10200040

|

Model: TEKO+LCD03C-B1

Stolní váha - cejchovaná - 3 kg / 1 g - LCD displej

Kč 4,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • úředně ověřená – kalibrovaná, cejchovaná a schválená pro obchodní použití
  • přesná – přesnost vážení 0,5 g (1,5 kg) nebo 1 g (3 kg)
  • velká – vážicí plocha o rozměrech 25 x 27 cm z ušlechtilé oceli a vážicí miska o objemu 3 l
  • jasné zobrazení – moderní, šestimístný LCD displej s podsvícením a 28 mm vysokými číslicemi
  • připojení – rozhraní RS232 pro přenos dat do počítače
  • výdrž – dlouhá životnost baterie až 100 h nebo připojení přes kabel k síti

POPIS PRODUKTU

Nevyčerpatelná stolní váha s LCD displejem

Stolní váha TEKO+LCD03T-P1-B1 s vážicí miskou poskytuje obzvláště přesné výsledky měření, má maximální vážicí kapacitu 3 kg a přesnost 1 g. Ideálně se tedy hodí pro práci v obchodech, lékárnách, čajovnách, v potravinářském průmyslu nebo na týdenních trzích, ale i v jiných oblastech, kde je třeba kontrolovat hmotnost produktů.

Cejchovaná přesnost s digitální váhou značky TEM

Tato stolní váha je již kalibrovaná a cejchovaná, a je tedy schválena pro obchodní použití, což potvrzuje značka M na etiketě produktu. Toto prvotní ověření je platné po dobu dvou let po uvedení do provozu, ale měli byste jej dle národních předpisů nechat znovu potvrdit autorizovanou osobou. Teprve poté váha obdrží značku notifikované osoby a prohlášení o shodě, které byste si měli u váhy uschovat.

Stolní váha značky TEM má dva měřicí rozsahy. Při vážení do 1,5 kg činí maximální odchylka 0,5 g, u zboží do 3 kg může odchylka činit maximálně 1 g. Naměřené hodnoty se zobrazují na šestimístném LCD displeji, a díky podsvícení a velikosti číslic 28 mm je lze vždy dobře přečíst. Pro snadnou práci máte k dispozici funkce tárování, nulování a ukládání.

Mobilní digitální váha má napájení na akumulátor, alternativně je možné zapojení do sítě. Akumulátor má úžasnou výdrž až 100 hodin. Než dojde k jeho úplnému vybití, upozorní indikátor o jeho slabém stavu. Vážicí miska o rozměrech 25 x 27 cm je vyrobena ze snadno udržovatelné ušlechtilé oceli. Kromě toho je cejchovaná stolní váha vážicí miskou, pomocí níž lze snadno a pohodlně měřit hmotnost volně loženého zboží do objemu 3 l, jako je například mouka nebo písek. Protiskluzové, výškově nastavitelné nohy a zabudovaná vodováha zajišťují bezpečnou, vodorovnou polohu.

Obchodní váha disponuje rozhraním RS-232, které umožňuje připojení k počítači nebo pokladně. Pro přenos dat máte k dispozici různé komunikační protokoly, jako jsou DIALOG 06, TEM, TISA, NCI a DELTA.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


4.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Côté performance, rien à redire, bonne autonomie et rapide. Par contre, malgré la photo, la balance n'est pas vendue avec une vignette verte qui garantit la l'homologation en France. Je viens de m'en rendre compte aujourd'hui que je compte l'utiliser à des fin commerciales...