Položka: EX18000551

|

Model: SBS-LZ-5000LS

Odstředivka - 4 x 250 ml - RCF 4 420 xg s výkyvným rotorem 32 x 10 ml a 8 adaptéry z 10 na 5 ml

Kč 65,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzální použití – zpracování 4 zkumavek po 250 ml nebo 32 zkumavek po 10 ml a s adaptéry z 10 na 5 ml až 8 zkumavek současně
  • výkon – pohon o výkonu 500 W a RCF 4 420 xg
  • možnost nastavení – rychlost otáčení od 300–5 000 ot/min
  • praktické funkce – časovač až do 99 minut nebo režim nepřetržitého provozu
  • mobilita – lehká a kompaktní konstrukce umožňuje snadnou přepravu

POPIS PRODUKTU

Flexibilní stolní odstředivka se dvěma výkyvnými rotory

Pracujete v průmyslové laboratoři, výzkumném centru nebo ve vzdělávacích institucích, jako je škola nebo univerzita? Pak byste se neměli obejít bez stolní odstředivky od Steinberg Systems! Umožňuje provádět přesné laboratorní testy a poskytuje profesionální podporu pro širokou škálu laboratorních úkonů. Kromě standardního rotoru s 4 x 250 ml obsahuje tato sada navíc také výkyvný rotor pro 32 x 10 ml zkumavek a 8 adaptérů pro vložení 5ml zkumavek místo 10ml.

Ať už jde o 10 ml nebo 250 ml, laboratorní odstředivka vždy poskytuje přesné výsledky

Díky elektrickému pohonu o výkonu 500 W můžete pomocí vestavěného rotoru zpracovávat čtyři 250ml zkumavky současně. Pokud vyměníte vestavěný výkyvný rotor za přídavný rotor, můžete použít 32 zkumavek po 10 ml. Pokud chcete používat zkumavky o objemu 5 ml namísto 10 ml, v obsahu balení najdete osm odpovídajících adaptérů. Otáčky lze regulovat v rozmezí 300 až 5 000 otáček za minutu pomocí mikroprocesoru a tím dosáhnout maximální relativní centrifugační síly 4 420 xg. S laboratorní centrifugou si vždy zvolíte nejlepší rychlost otáčení pro konkrétní vzorek. Nastavitelná rychlost umožňuje vyvinout správnou odstředivou sílu a spolehlivě oddělit pevné částice od kapaliny, kterou lze pak jednoduše dekantovat. Obsluhu vám usnadní deset přednastavených rychlostí. Kryt s funkcí alarmu chrání vzorky před kontaminací. Kromě alarmu pracuje elektrická odstředivka tiše a plynule, takže ji můžete v laboratoři používat, aniž by rušila ostatní. Kromě toho je zařízení chráněno proti překročení nadměrných otáček a proti nevyváženosti.

Lehká a kompaktní konstrukce umožňuje pohodlné přenášení centrifugy. Kromě toho můžete malou odstředivku používat i v úzkých pracovních prostorech, takže ušetříte místo. Pomocí časovače můžete snadno zvolit dobu provozu v rozmezí 0 až 99 min. Ušetříte si tak zbytečné čekání tím, že si sami určíte, kdy bude odstřeďování automaticky ukončeno. Pokud chcete laboratorní centrifugu používat déle než 99 minut, jednoduše zapněte funkci nepřetržitého provozu. Všechny hodnoty lze nastavit na dezinfikovatelném ovládacím panelu a díky čitelnému displeji o nich budete mít stále přehled.

TECHNICKÉ DETAILY