Položka: EX10030619

|

Model: SBS-LZ-6000HS

Stolní centrifuga - 4 x proužky 8PCR zkumavek 0,2 ml - RCF 20 600 xg

Kč 22,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkonná – pohon o výkonu 500 W a RCF 20 600 xg
  • prostorná – současné zpracování čtyř proužků zkumavek 8PCR 0,2 ml
  • nastavitelná – počet otáček až 300 - 16 000 ot/min
  • praktická – časovač až 99 minut nebo režim nepřetržitého provozu
  • mobilní – lehká a kompaktní konstrukce umožňuje bezproblémový transport

POPIS PRODUKTU

Elektrická stolní centrifuga pro šest zkumavek à 100 ml

Stolní centrifuga SBS-LZ-6000HS značky Steinberg je dobrým doplňkem vašich laboratorních potřeb. Elektrická centrifuga představuje vědecký pomocný přístroj, který nachází uplatnění v průmyslových laboratořích, výzkumných střediscích a vzdělávacích institucích, jako jsou školy nebo univerzity.

Přesné výsledky vzorků se stolní centrifugou ze sortimentu potřeb pro průmyslu značky Steinberg

Elektrický pohon kompaktní centrifugy má výkon 500 W. Pomocí bezúdržbového motoru dokáže pohon zpracovávat čtyřech proužků 8PCR zkumavek o objemu 0,2 ml současně. Otáčky lze regulovat mezi 300 a 16 000 ot/min pomocí mikroprocesoru a při svém maximu vytvářejí relativní maximální centrifugační sílu 20 600 xg. Díky tomu je laboratorní centrifuga velmi adaptabilní a umožňuje zvolit nejlepší rychlost otáčení pro konkrétní vzorek: Regulovatelná rychlost vytváří vhodnou odstředivou sílu a pevné částice se odlučují pevné částice od kapaliny, kterou lze poté snadno dekantovat. Deset přednastavených rychlostí usnadňují provoz a kryt s funkcí alarmu chrání vzorky před kontaminací - vyjma spuštění alarmu pracuje elektrická odstředivka tiše a hladce.

Díky lehké a kompaktní konstrukci lze elektrickou stolní odstředivku bez problémů přepravovat a navíc šetří místo v těsných pracovních prostorách vaší laboratoře. Zařízení disponuje časovačem, který lze nastavit od 0 do 99 minut. Díky němu ušetříte zbytečný čas čekáním, protože sami určíte, kdy má odstřeďování automaticky skončit. Pro časy odstřeďování nad 99 minut disponuje přístroj trvalým režimem. Všechny hodnoty jsou zřetelně zobrazeny na digitálním displeji a lze je nastavit pomocí ovládacího panelu, který můžete dezinfikovat.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY