(2) Recenze

Položka: EX10030559

|

Model: SBS-KW-50

Jeřábová váha - 50 kg/20 g

Kč 749.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • síla – vysoká nosnost do 50 kg
  • viditelnost – velký LCD displej s číslicemi vysokými 20 mm
  • přesnost – odchylka max. 20 g
  • stabilita – pouzdro z tlakově litého hliníku, hák z legované oceli
  • uživatelsky přívětivý design – jednoduchý výběr funkcí a výměna jednotek

POPIS PRODUKTU

Jeřábová váha do 50 kg s vysokou přesností

Všude tam, kde není k dispozici stůl nebo pevný podklad pro měření hmotnosti, jsou jeřábové váhy od Steinberg Systems nepostradatelnou pomůckou. Závěsná váha slouží k spolehlivému a bezpečnému vážení ryb na rybářských člunech, masa v řeznictví nebo jídla ve stánku na trhu. Kromě toho lze s ní snadno a rychle zvážit kufry na letišti, poštovní zásilky nebo automobilové díly v dílně.

Uživatelsky přívětivá závěsná váha snadno ukazuje hmotnost

Váha je určena pro zboží o maximální hmotnosti 50 kg. Garantuje extrémně přesné výsledky s přesností na 20 g. Hmotnost je zobrazena na LCD displeji , jehož 20 mm číslice jsou dobře viditelné za každých okolností. Jako jednotku hmotnosti si můžete zvolit kg, lb nebo oz.

Všechny funkce lze snadno ovládat na ovládacím panelu. Tlačítka jsou opatřena jasnými symboly, takže můžete snadno nastavit jednotku hmotnosti na nulu nebo podržet váženou hmotnost (HOLD). Váhu lze bez poškození přetížit až o 120 %. Jeřábová váha je napájena dvěma bateriemi AAA 1,5 V, které jsou součástí dodávky.

Váhu z litého hliníku lze držet nebo upevnit pomocí integrované rukojeti, zboží a vážené předměty se připevní k háku z legované oceli. Všechny nosné komponenty závěsné váhy se vyznačují obzvláště vysokou stabilitou a odolností, takže bez problémů odváží i zboží, jako jsou ryby nebo maso.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


2.5

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

für meine zwecke völlig ausreichend und in ordnung. schnell geliefert. bin sehr zufrieden.

01.06.2023

très décevant