Trustpilot
Slevy
(5) recenzí

Jeřábová váha - 5 t / 2 kg

5 399,00 Kč 8 230,38 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10030102

|

Model: SBS-KW-5000

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně čtvrtek 25. července
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
5 399,00 Kč
3+
5%
5 129,05 Kč
5+
10%
4 859,10 Kč
10+
15%
4 589,15 Kč
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Jeřábová váha SBS-KW-5000 společnosti Steinberg Systems je navržena pro použití ve stacionárním a mobilním obchodu. Váha je určena zejména pro každodenní použití. Vyznačuje se vysokou váživostí a odolností. Jeřábová váha SBS-KW-5000 je vyrobena z vysoce odolného tlakově litého hliníku.
Pomocí jeřábové váhy SBS-KW-5000 můžete zvážit až 5000 kilogramů při vynikající přesnosti 1 kilogram. To znamená, že je váha ideálním řešením pro každodenní použití na staveništi nebo v obchodu. Přesnost při zachování širokého rozsahu vážení umožňuje zvážit celý sortiment výrobků pomocí jednoho zařízení.
Jeřábová váha SBS-KW-5000 překvapuje především kompaktní konstrukcí. Společnost Steinberg Systems zajišťuje, že je váha kompaktní a současně solidní i vysoce odolná. Celková hmotnost váhy je pouhých 11 kilogramů, což je dokonalým příkladem správného poměru výkonu a rozměrů v této cenové kategorii. Nejcharakterističtější vlastností jeřábové váhy SBS-KW-5000 je široká možnost jejího použití. Váha má samozřejmě všechna tlačítka nezbytná pro rychlé a snadné použití, což je zárukou nepřetržitého spolehlivého provozu.
Ale opravdu vynikající vlastností jsou nespočetné možnosti nastavení jeřábové váhy SBS-KW-3000. Ovládání je intuitivní a potěší každého kutila, stavebního dělníka či správce skladu. Je možné definovat mnoho uživatelských nastavení, aby váha byla vždy ideálně přizpůsobena potřebám uživatele. Důležité je také snadné a intutivní menu váhy SBS-KW-5000.
Jeřábová váha SBS-KW-5000 je chráněna extrémně stabilním krytem z tlakově litého hliníku, který vždy zajišťuje maximální bezpečnost a ideálně chrání proti vnějším vlivům a nárazům. Přitom se váha vyznačuje klasickým univerzálním designem, který klade důraz především na funkčnost, což má za následek, že je jeřábová váha SBS-KW-5000 vždy uživatelsky přívětivá.
LED displej s vysokým rozlišením zajišťuje ideální zobrazení všech vážení. Moderní LED technologie má za to, že je čtení výsledků velmi snadné i při náročných podmínkách a umožňuje používání váhy v různém prostředí.
Stejně jako všechny váhy společnosti Steinberg Systems, se také jeřábová váha SBS-KW-5000 vyznačuje vysokou přesností v kombinaci s moderním designem a vysokou odolností. Bez ohledu na to, kde se váha používá (obchod, dílna, poštomat), přesvědčí každého svou spolehlivostí. Další informace jsou uvedeny v technické specifikaci jeřábové váhy SBS-KW-5000 společnosti Steinberg Systems.
Společnost Steinberg Systems Vám nabízí přesné, nejkvalitnější váhy rozmanitých konstrukcí s různými funkcemi. Při jejich výrobě je důraz kladen na používané materiály, které jsou kontrolovány s ohledem na odolnost a kvalitu. Díky této kontrole materiálů a preciznímu provedení zařízení mohou uživatelé zakoupený výrobek spolehlivě používat po dlouhou dobu. Všechna zařízení jsou vyrobena podle přísných německých norem a běžná kontrola výrobního procesu zaručuje jejich dlouhou životnost.
Přesvědčte se o nejvyšší kvalitě a kompetentním servisu a kupte ještě dnes profesionální jeřábovou váhu SBS-KW-5000 společnosti Steinberg Systems!

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.8

Na základě 5 recenzí

Seřadit :

před 4 měsíci Publikováno na Expondo Finland

OK vaaka.

před 4 lety Publikováno na Expondo Germany

Dobrý článek

Velmi zachovalý výrobek.

Zobrazit původní hodnocení

před 4 lety Publikováno na Amazon France

V pořádku

Pokud se kvalita časem prodlouží, investice a volba, kterou je třeba provést znovu se zavřenýma očima

Zobrazit původní hodnocení

před 5 lety Publikováno na Amazon Germany

Dobrý

Dobrá hodnota

Zobrazit původní hodnocení

před 6 lety Publikováno na Amazon France

5t digitální váha s přesností na 2 kg a solidní, rychlé dodání

Vyhovující produkt a přesné měření při 2kg rychlé dodání budeme jen litovat váhy váhy 15kg Dálkové ovládání je užitečné

Zobrazit původní hodnocení

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty