Položka: EX10030741

|

Model: SBS-SB-9/4.2

Balancér - 5–9 kg - 1,3 m

Kč 3,399.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • vysoká nosnost – určeno pro nářadí do hmotnosti 5 - 9 kg
  • flexibilní – délka lana 1,3 m nabízí maximální svobodu pohybu
  • pohodlné – ulehčí práci i s těžkými nástroji a brání únavě
  • robustní – plášť ze slitiny hliníku a pevné lano z pozinkované ocele
  • bezpečné – udrží nářadí v požadované poloze a může se zajistit přídavným drátem

POPIS PRODUKTU

Snadná obsluha těžkých nástrojů pomocí balanceru výrobce Steinberg Systems

Uveďte vaše pracovní výkony do rovnováhy pomocí balancéru SBS-SB-9/4.2 výrobce Steinberg Systems. Snadné přemístění těžkého nářadí do požadované polohy a pracovní procesy v dílnách, v sériové výrobě a v montážních halách jdou pak skvěle od ruky.

Univerzálně použitelný pružinový balancér

Pružinový balancér je něco jako další pomocná ruka, která vám při používání těžkých nástrojů maximálním způsobem pomůže. Přidrží pracovní nástroje hmotnosti 5–9 kg tam, kde je skutečně potřebujete. To má výhodu, že během práce nemusíte celou tuto hmotnost držet vlastní silou a méně se tak unavíte. Nástroj je možné také snáze a přesněji vést a při práci tak můžete dosahovat lepších výsledků. 

Plášť pružinového závěsu je vyroben z trvanlivé a robustní hliníkové slitiny, která bez problémů vydrží i trvalé zatížení. Stabilní lano z pozinkované ocele přidrží nástroj bezpečně během montáže či jiných činností. Z důvodu bezpečného a bezproblémového užívání zařízení je třeba pružinový závěs obsluhovat vždy ve svislé poloze, aby se mohla váha optimálním způsobem rozložit.

Lano má délku 1,3 m a nabízí tak optimální svobodu pohybu během celé práce. Pružinový balancér přidržuje nástroje vždy v poloze pro jejich okamžité použití a pracoviště, jako je například montážní hala, je vždy upravené a přehledné. Plášť je možné zajistit ještě drátěným lankem, pro které je na zařízení umístěno oko. Při výběru balancéru pro vaše pracovní nástroje byste měli vždy dbát na to, aby nedošlo k překračování maximální a k nedodržení minimální hmotnosti.

TECHNICKÉ DETAILY