(6) recenzí

Pájecí stanice s odsávačem kouře - 2 displeje - 720 wattů - Basic

Kč 2,999.00
Cena vč. DPH

Položka: EX10021026

|

Model: S-LS-16 BASIC

Populární produkt
osob si nedávno zobrazilo tento produkt
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

* Platební metody se v jednotlivých zemích mohou lišit

  • ideální pro opravy, revize a údržbu elektronických stavebních částí
  • kompaktní, robustní, izolovaný povrch
  • výkonná 75 wattová páječka
  • přesná regulace teploty
  • 2 LED displeje
  • díky držáku použitelná na cestách / ochrana před elektrostatickým výbojem (ESD)

POPIS PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.5

Na základě 6 recenzí

před 6 lety Zveřejněno původně na amazon

Profesionální produkt s dlouhou životností

Jsem technik asistenčního centra pro počítače a chytré telefony. Disponujeme 10 až 20 elektronickými zařízeními denně, která vyžadují údržbu prostřednictvím této stanice, která dosud dokázala být platným spojencem. Materiály jsou vysoce kvalitní a přečtením celého návodu se dozvíte mnoho užitečných pojmů, které byste jinak ignorovat.Doposud Od zakoupení tento stroj nejevil žádné známky poruchy nebo opotřebení, udržoval konstantní teplotu hrotu.Výborný produkt zakoupený za cenu, kterou považuji za výhodnou.

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Zveřejněno původně na amazon

Skvělý produkt

Vynikající produkt, velmi funkční, pohodlný a zabírá málo místa, jen trochu hlučný. Koupit

Zobrazit původní hodnocení

před 6 lety Zveřejněno původně na amazon

Optimální.

Začnu tím, že mezi objednávkou a doručením nedochází k žádnému hodnocení... zatímco vše dokončíte a kliknete na odeslat, produkt je již doma... kdyby věci fungovaly 1/4 toho, jak fungují na Amazonu... svět by byl rozhodně lepší, protože existuje vztah, který je někdy fiktivní a někdy skutečný, ale stále existuje a to je důležité, mezi těmi, kdo nakupují, kdo prodávají a těmi, kteří výjimečně dodávají...v tom jsme všichni sjednoceni hodinu.. .den...nebo týden, dokud se vše nevyřeší...Co se týče stanice, je to vážné, dobré zpracování je německé, i když tam jsou prvky vyrobené v Číně, ale pravděpodobně jsou vyrobeny s jinou ráží (viz Apple), a je především funkční. Četl jsem o hluku nebo vibracích... jen si chvilku pohrajte s plechovými přepážkami skříně... možná o čtvrt otáčky udělejte nějaké šrouby, pokud chcete být vybíraví. Teď už jen musíme počkat na trvání a doufat, že to bude taky výborné..

Zobrazit původní hodnocení

před 5 lety Zveřejněno původně na amazon

docela dobrý s omezeními...

Pájecí stanici jsem koupil někde jinde, ne na Amazonu.Ale jelikož jsem si sám hledal recenze a našel jsem jen nic neříkající "recenzi" z 28.12.2016, tak hodnotím i zde.Základní verze je opravdu to tak myslel.Neobsahuje žádné další pájecí hroty (originální sada 30€, ale hodí se i jiné levné schůdky) atd. ale trysky pro horkovzdušnou jednotku.Malá, bohužel levná, modrá houbička, která je dost tenká a držák na páječku (s možností uložení 10 pájecích hrotů a dávkovače pájky. Raději bych koupil sadu Za 30€ více (dnes cena) jsou pájecí hroty a dle obrázku lupa... pro mě důležité je, že páječka i kabel jsou celkem lehké a kabel je hodně ohebný.Nyní jsem odstranil sání, jednak se občas zasekáváte o součástky a Hučení motoru (který zajišťuje i horký vzduch) je dost hlasité i na nejnižší úrovni a pájecí stanice velmi silně vibruje.To není pro součástky zdravé a hluk je obtěžující a monotomní.Odpojování by měl již výrobce zvážit v cenové relaci .s těmi 75W se páječka dostává teplota (u mě 310°C) odhadem za cca 30 sekund dle displeje, samozřejmě hrot potřebuje trochu déle, podobně jako horkovzdušná žehlička. Celkově jsem s nákupem spokojený a už jsem měl dobrý čas s pájecí stanicí fungoval lépe než porcelánové sady, ale samozřejmě nemůže držet krok s 300€+ stanicemi.návody jsou opravdu skvělé...ale jaký hobík je potřebuje ;)

Zobrazit původní hodnocení

před 6 lety Zveřejněno původně na amazon

Anmerkung

Das Gerät macht äußerlich einen guten Eindruck ,kann aber nicht 100% ig bewertet werden,da die technischen Zeichnungen eine 0 sind.Die Zubehörteile mußt du erraten.Die Sicherheitshinweise sind für Kleinkinder und auch die Entsorgungshinweise sehr umpfangreich beschrieben......mfg. A.Juche

minulý rok Zveřejněno původně na amazon

Docela dobrá horkovzdušná stanice, ale s průměrnou páječkou

Provoz a koncepce pájecí stanice se mi zatím líbí. V mnoha situacích je práce s horkým vzduchem mnohem jednodušší než s pístem, topný výkon horkého vzduchu je dostatečný a regulace teploty je v pořádku. 5 hvězdiček za horký vzduch Zdá se, že stejné čerpadlo se používá pro odsávání páječky z páječky. To je docela praktické, protože kouř je odsáván přímo v blízkosti pájecího bodu a nedostane se přímo do vašeho obličeje. Pouze vestavěný „filtr“ vypadá špatně a bude mít asi nulový ochranný účinek. Kouř vstupuje do místnosti téměř 1:1, jen ne přímo do obličeje. Ale to už je něco, každopádně byste v tomhle koníčku měli pravidelně ventilovat. Na tlustší hadici na páječce si musíte zvyknout, jde to.S topným výkonem páječky jsem nespokojený. Moje 16W páječka Ersa z 90. let umí víc než tato domnělá 75W páječka. Není možné pájet žádné HF měděné pásky, takže stále používám svůj 36W píst Weller. Ano, čtete správně, má jen poloviční výkon. S páječkou musí být opravdu něco v nepořádku. Také pochybuji, že zobrazovaná teplota páječky má něco společného s teplotou pájecího hrotu. Chvíli se píše 350°C a normální pájka se neroztaví. Jsou práce, kde musíte udržovat nižší maximální teplotu a nižší maximální dobu pájení. To je možné pouze s dobrým ovládáním a velkým výkonem. Proto toto zařízení vidím méně, i když se tak inzeruje.Demontáž pájecího hrotu ukazuje, že pájecí hrot nedoléhá na topnou tyč. Můj má mezi sebou 1mm štěrbinu. U aut očekáváme menší mezery. Ale vzduch izoluje teplo, ne? Kousek mědi jsem zakomponoval do velmi složitého tvaru C, aby se vše dalo natáhnout. Nyní je to trochu lepší.Každá použitá 20 let stará analogová pájecí stanice Ersa se lépe pájí. No, ale jen pokud najdete pájecí hroty schopné SMD.Pro jemnou práci jako SMD nebo klasické součástky stačí páječka. Kdo se však pohybuje v KV rozsahu nebo má silnější kabely k pájení, bude rychle nešťastný.Teplovzdušná část stanice je celkem slušná a vše dohromady i přes srážky za tu cenu stojí.Chtěl bych vidět regulaci teploty u horký vzduch na nejnižší stupeň na 50 °C, pak by se s ním dalo pracovat i s plastem. Minimální teplota 100°C je na to zjevně příliš vysoká. Pájecí hlava patří do redesignu. To znamená, že nedosahuje třídy špičkových zařízení. Dobré zařízení základní úrovně, které si můžete koupit, i když víte o nedostatcích.

Zobrazit původní hodnocení
Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.4
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty