Položka: EX10012240

|

Model: RCER-9060

Regál z ušlechtilé oceli - 90 x 60 x 180 cm - Royal Catering - 200 kg - Ušlechtilá ocel

Kč 10,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • vysoká možnost zatížení - vysoká nosnost celkově 200 kg
  • prostorné – čtyři 90 x 60  cm velké police unesou každá 50 kg
  • hygienické – rychlé čištění a desinfekce díky hladkému povrchu a otevřenému designu
  • s dlouhou životností - ušlechtilá ocel pro zajištění dlouhé životnosti a to i ve vlhkých prostorách 
  • jednoduché - rychlá montáž bez nářadí

POPIS PRODUKTU

Kovový regál do vaší kuchyně

Potřebujete dostatek místa pro vaše nádobí, mísy, hrnce, přístroje a další kuchyňské potřeby či potraviny? Pak je regál z ušlechtilé ocele RCER-9060 výrobce Royal Catering určený pro profesionální použití v kuchyních přesně to pravé pro vás. S nábytkem z ušlechtilé oceli značky Royal Catering si můžete ve své kuchyni vytvořit trvalý pořádek. Stojací regál nabízí dostatek úložného prostoru pro různé předměty a přinese přehlednost a organizaci do vaší kuchyně.

Dostatek místa v regálu pro gastronomické provozy

Udržujte své kuchyňské náčiní, kuchyňské spotřebiče, zásoby potravin nebo koření v pořádku a dle hygienických standardů nebo předveďte své produkty v elegantní polici z ušlechtilé ocele; čtyři police o rozměrech 90 x 60 cm nabízejí dostatek úložného prostoru. Vzdálenost mezi jednotlivými policemi je dostatečná, a je zde možné bez problémů umístit i velké hrnce. Každou z těchto čtyřech polic můžete zatížit až 50 kg a celá konstrukce má celkovou nosnost 200 kg. Díky otevřené konstrukci jsou police snadno přístupné, takže na požadované předměty vždy snadno dosáhnete.

Regál z ušlechtilé ocele do kuchyně je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé ocele, je tedy velice odolný a má dlouhou životnost; tento pevný materiál nereaguje s potravinami, je odolný vůči korozi i vůči usazeninám. Hladký, minimálně porézní povrch se snadno čistí a dezinfikuje. Jednoduchou montáž police umožňují montážní prvky, které jsou součástí dodávky. Tento kovový kuchyňský regál je velmi stabilní a odolný, aniž by bylo nutné ho připevňovat ke zdi.

 

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY