Položka: EX10012251

|

Model: RCER-11040

Regál z ušlechtilé oceli - 110 x 40 x 180 cm - Royal Catering - 200 kg

Kč 5,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • flexibilní - použitelné všude tam, kde je třeba úložný prostor
  • snadná montáž - regál je možné smontovat bez nutnosti použití nářadí
  • praktické - otevřený design umožňuje snadné čištění a rychlý přístup
  • stabilní - pevné a odolné díky ušlechtilé oceli
  • silné - extrémně vysoká maximální nosnost 200 kg

POPIS PRODUKTU

Regál z ušlechtilé ocele od společnosti Royal Catering pro váš skladovací prostor!

Nezáleží na tom, zda se jedná o gastronomický provoz, hotel, supermarket či domov - regál z ušlechtilé ocele RCER-11040 výrobce Royal Catering je povinnou výbavou každého skladovacího prostoru. Tento hygienický a stabilní regál se hodí k ukládání různých předmětů, od potravin až po nářadí a jeho police přitom vydrží vysoké zatížení. Nezáleží na tom, zda se jedná o profesionální či soukromé použití, regál z ušlechtilé ocele je pro vás tou správnou volbou!

Hygienický a pevný - kuchyňský regál!

Tento kuchyňský regál má rozměry 110 x 40 x 180 cm a skvěle se tak hodí do gastronomických provozů či skladů. Díky nosnosti každé police v rozmezí 50 kg, je možné sem současně ukládat mnoho různých předmětů. Celkově má tento gastro regál 4 police.

Díky své konstrukci z ušlechtilé ocele je tento regál na těžká břemena nejen extrémně stabilní a odolný, ale také se velice snadno udržuje. Použitá ušlechtilá ocel je odolná vůči korozi a snadno se čistí. Dále pak odpovídá těm nejvyšším gastronomickým standardům a skladování potravin není tedy žádným problémem.

Stříbrná barva propůjčuje skladovacímu regálu velice ušlechtilý vzhled a produkt se hodí k použití ve všech možných oblastech, od gastronomických provozů, přes hotely až po soukromé prostory. Regál z ušlechtilé ocele se velice snadno montuje a k montáži nejsou třeba žádné další nástroje.

TECHNICKÉ DETAILY