(4) Recenze

Položka: EX10011582

|

Model: RCMR-1500P19T

Kovový regál - 55 x 45 x 150 cm - 150 kg - černý

Kč 2,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostorný – pět polic a čtyři háčky poskytují dostatek úložného prostoru
  • vysoce zatížitelný – celková nosnost 150 kg
  • stabilní – díky vybraným materiálům a chytré konstrukci vyniká vysokou stabilitou
  • otevřený – otevřený design umožňuje přístup ze všech stran
  • dlouhá životnost – epoxidový nátěr zaručuje produkt s dlouhou životnost a odolnost dokonce i ve vlhkém prostředí

POPIS PRODUKTU

Černý kovový regál s epoxidovým nátěrem odolný vůči vlhkosti

Kovový regál z gastronomického vybavení výrobce Royal Catering, jenž byl navržen pro komerční, průmyslové i soukromé použití, nejen poskytuje dostatek úložného prostoru a stabilitu, ale vyniká také mimořádně dlouhou životností – a to i ve vlhkém prostředí.

Prostorný a flexibilní policový regál kovový v nadčasovém designu

Prostorný kovový regál disponuje pěti policemi o rozměrech 55 x 45 cm, a poskytuje tak dostatek úložného prostoru. Každou z těchto polic můžete zatížit až 30 kg; celá konstrukce drátěného regálu má tedy celkovou nosnost až 150 kg. Otevřená konstrukce umožňuje ke skladovanému zboží přístup ze všech stran. Kromě toho lze vzdálenost mezi jednotlivými policemi dle potřeby přizpůsobit různě vysokým produktům.

Stabilita tohoto zasouvacího regálu není o nic menší než u běžných šroubovaných regálů, ale nosnost má dokonce vyšší. Rám se skládá ze čtyř kulatých tyčí, které mají výšku 150 cm. Díky nastavitelným nožičkám stojí černý regál s drátěnými policemi stabilně i na nerovných podlahách a neviklá se.

Regál bezšroubový je opatřen elegantním a zároveň ochranným epoxidovým nátěrem. Tato povrchová úprava má vlastnosti, které umožňují policový regál kovový používat v suchém i vlhkém prostředí. Materiál je odolný vůči korozi a usazeninám. Hladký povrch se díky otevřené konstrukci navíc snadno čistí a dezinfikuje.

Tento drátěný regál můžete používat jako jeden samostatný regál anebo v krátké době smontovat do komplexního regálového systému. Montážní díly, které jsou součástí dodávky, umožňují snadnou montáž regálu – nepotřebujete žádné další nástroje. Regál kovový policový je velmi stabilní a odolný bez toho, aniž byste ho museli připevňovat ke zdi.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 4 recenzí

01.06.2023

01.06.2023

Überall, wo ein Holzregal zu viel Licht und Raum wegnimmt, eignet sich diese offene stabile Konstruktion bestens. Der Abstand der Metallgitter zueinander ist flexibel und sollte beim Aufbau bereits festgelegt werden.

01.06.2023

Regal geht alleine recht leicht aufzubauen, steht stabil und ist gut belastbar.

01.06.2023

Ich fand die Anleitung nicht sonderlich gut gemacht. Wenn man aber verstanden hat wie es egeht, dann ist es leicht das Regal aufzubauen. Ja, es ist stabil und schick!