(1) Recenze

Položka: EX10012371

|

Model: RC-CWT001

Ohřívač talířů pro 37 kusů – Royal Catering

Kč 7,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • všestrannost – vyvinuto pro profesionální kuchyně a bufety
  • spousta prostoru – do 37 talířů s průměrem Ø 27 cm
  • rychlost – krátký zahřívací čas
  • praktická konstrukce – plně automatický termostat
  • variabilita – 3 nastavitelné police

POPIS PRODUKTU

Ohřívač talířů na 37 talířů s průměrem Ø 27 cm

Studené talíře způsobují, že pokrmy ztrácí teplo. Ohřívač talířů značky Royal Catering vám pomůže vyřešit tento problém. Pokrmy můžete snadno a rychle předehřát a zajistit, aby jídlo nevychladlo ihned po servírování. To nejenže zaručí dokonale ohřáté pokrmy, ale také zabrání hektickým situacím v kuchyni. Ohřívač talířů lze snadno integrovat do každého provozu a je ideální pro profesionální kuchyně a bufety. Prvotřídní kvalita za skvělou cenu

Plně automatický, prostorný a variabilní: ohřívač talířu značky Royal Catering

Výkonné profesionální zařízení přesvědčí svou robustní konstrukcí a optimální kvalitou zpracování. Ohřívač je zhotoven z ušlechtilé oceli a nabízí dostatek místa pro 37 talířů s průměrem Ø 27 cm. Díky křídlovým dvířkům lze ohřívací skříň uzavřít magnetickým zámkem, aby byla udržována konstantní provozní teplota.

Ohřívač talířů je vybaven termostatem a lze jej plynule regulovat v rozmezí 30–85 °C. Na automatickém termostatu snadno nastavíte požadovanou teplotu, vše ostatní přebere integrovaný automat za vás.

Vnitřní prostor je také vyroben z ušlechtilé oceli a je vybaven 3 policemi. Nastavitelné police poskytují dostatek místa pro talíře a hrnky. Hladké plochy lze snadno čistit a dezinfikovat.

Díky čtyřem otočným kolečkům s lehkým chodem lze ohřívač talířů snadno a rychle přepravit na libovolné místo, a umožňuje tak univerzální použití v různých oblastech. Dva kolečka disponují brzdami, které garantují maximální stabilitu. Díky speciální konstrukci jsou kolečka mimořádně šetrná k podlaze a vyznačují se tichým chodem.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Trotz mehreren Anrufen wurde keine Lösungsmöglichkeit angeboten, geschweige denn zurückgerufen.