Ohřevná vitrína - 64 cm

Číslo položky: EX10010238 / Model: RCHT-1000

Ohřevná vitrína - 64 cm

  • Číslo položky: EX10010238
  • Model: RCHT-1000
  • V sortimentu od roku: 2008
 
 
 
7435,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Ohřívací vitrína Royal Catering RCHT-1000 slouží k udržování teploty a prezentaci různých potravin. Je vhodná pro restaurace, hotely, pizzerie a další gastroprovozy. Díky vitríně můžete vždy servírovat čerstvé občerstvení, připravené ke konzumaci.

Díky svým rozměrům a třem policím zajišťuje nabízený výrobek dostatečný prostor pro skladování potravin. Kryt je vyroben z vysocekvalitní ušlechtilé oceli, což zajišťuje rychlé a snadné čištění. Kovová ochrana chrání proti pádu a naklonění polic.

Řádnou hygienu zajišťují dvojitá skleněná posuvná dvířka na straně pracovníka. To umožňuje prezentovat potraviny a zabraňuje jejich dotyku hosty a zákazníky.

Výhodou nabízené ohřívací vitríny je vysuvná nádržka na vodu, která zabraňuje vysušení potravin, díky čemuž mohou být ihned konzumovány. Díky velkému skladovacímu prostoru je vlhkost v zařízení rovnoměrně udržována.

Integrovaný ohřívač o výkonu 1000 W udržuje stálou teplotu hřání, což umožňuje zachovat chuť a texturu potravinářských výrobků. Ukazatel teploty neustále informuje o aktuální teplotě hřání.

Výrobky značky Royal Catering se vyznačují vysokou kvalitou provedení a použitím odolných materiálů, proto na ohřívací vitrínu RCHT-1000 poskytujeme dlouhou záruku.

FUNKCE

Highlights

  • Tři nastavitelné police poskytující prostor na potraviny různých rozměrů
  • Použití ušlechtilé oceli umožňující rychlé a snadné čištění zařízení
  • Skleněná dvířka zajišťující hygienické skladování jídla a nápadnou prezentaci
  • Nádrž na vodu udržující optimální vlhkost ve vitríně
  • Ukazatel teploty zobrazující aktuální teplotu hřání

Přednosti

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model
RCHT-1000
Stav zboží
Nový
Materiál krytu
Ušlechtilá ocel
Napětí
230 V
Výkon
1000 W
Teplotní rozsah
od 30 do 85 °C
Rozměry (DXŠXV)
36 x 64 x 53 cm
Váha
20,65 kg
Rozměry balení (DxŠxV)
70 x 43 x 65 cm
Váha balení
22,6 kg

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom.

4 Průměr z 1 hodnocení

Řadit

Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Autor recenze: Amazon Customer (21.9.2018)
Autor recenze: Amazon Customer (21.9.2018) Tolles Gerät

Für diese Theke haben wir lange gespart und es hat unsere Erwartungen übertroffen. Es hält und macht alles warm, sodass unsere Kunden immer wieder gekommen sind um unsere Spezialitäten zu genießen.Das einzige Problem ist die Pflege. Am besten unten mit etwas Alufolie oder Tücher abdecken um Krümmel aufzufangen weil feiner Schmutz im Gerät schnell verloren geht. Gröbere Krümmel kann man im unteren Fach einfach entnehmen und entsorgen.Am sonsten lässt sich die Theke super reinigen.