(1) Recenze

Položka: EX10011579

|

Model: RCMR-470P14

Kovový stojan na víno - 200 kg - stříbrný

Kč 1,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzální – díky jednoduchému a elegantnímu designu se hodí do každého interiéru
  • prostorný – čtyři police poskytují dostatek úložného prostoru
  • vysoce zatížitelný – celková nosnost 200 kg
  • stabilní – díky vybraným materiálům a chytré konstrukci vyniká vysokou stabilitou
  • dlouhá životnost – epoxidový nátěr zaručuje produkt s dlouhou životnost a odolnost dokonce i ve vlhkém prostředí
  • otevřený – otevřený design umožňuje přístup ze všech stran

POPIS PRODUKTU

Elegantní kovový regál na víno pro 16 lahví

Kovový stojan na víno z gastronomického vybavení výrobce Royal Catering umožňuje hezkým způsobem skladovat až 16 lahví vína. Tento odolný a stabilní stojan na víno je díky decentnímu designu vhodný pro soukromé i profesionální použití v oblasti gastronomie.

Kovový regál s epoxidovým nátěrem odolný vůči vlhkosti

Regál na víno je opatřen elegantním a zároveň ochranným epoxidovým nátěrem. Tato povrchová úprava má vlastnosti, které umožňují policový regál kovový používat v suchém i vlhkém prostředí. Materiál je odolný vůči korozi a usazeninám. Hladký povrch se díky otevřené konstrukci navíc snadno čistí a dezinfikuje.

Skladujte svá vybraná vína ve vhodném kovovém stojanu na víno. Čtyři police o rozměrech 45 x 30 cm poskytují prostor pro 16 lahví vína. Každá z těchto čtyř polic unese až 50 kg, takže celá konstrukce má nosnost 200 kg. Díky otevřenému designu je regál snadno přístupný ze všech stran. Kromě toho lze dle potřeby přizpůsobit vzdálenost mezi jednotlivými policemi.

Stojan na víno kovový vyniká vysokou nosností a stabilitou. Stabilita tohoto zasouvacího regálu totiž není o nic menší než u běžných šroubových spojů, ale nosnost má dokonce vyšší. Rám se skládá ze čtyř tyčí o výšce 45 cm. Díky nastavitelným nožičkám stojí kovový regál na víno stabilně i na nerovných podlahách a neviklá se.

Stojan na víno lze smontovat velice rychle. Montážní díly, které jsou součástí dodávky, umožňují snadnou montáž – nepotřebujete žádné další nástroje. Tento regál je velmi stabilní a odolný bez toho, aniž byste jej museli připevňovat ke zdi.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Helppo koota.Todella hieno.