Nový

Položka: EX10040712

|

Model: PHY-PWS-03

Vana pro psy - nerezová ocel - do 60 kg - se schůdky

Kč 19,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • profesionalita – konstrukce ze snadno udržovatelné, odolné proti poškrábání a robustní ušlechtilé oceli pro použití v psích salonech a při péči o domácí zvířata
  • kompletní řešení – včetně všech přípojek, směšovací baterie, nastavitelných přídržných smyček, sprchové hlavice, stojanu na šampon a odnímatelné protiskluzové podlahové mřížky
  • Trezor - se skládacími schody a těsnými posuvnými dveřmi
  • stabilita – robustní konstrukce v průmyslové kvalitě s protiskluzovými gumovými nožičkami pro bezpečný postoj
  • nastavitelná - směšovací baterie pro dokonalou teplotu a tlak vody nastavitelný ve třech stupních (nastavitelný pomocí sprchové hlavice)
  • dlouhá životnost – vysoce kvalitní materiály, stabilní konstrukce a nejlepší kvalita pro dlouhou životnost

POPIS PRODUKTU

Profesionální vana pro psy z ušlechtilé oceli jako kompletní sada

Profesionální péče o domácího mazlíčka je snadná díky nerezové vaně pro psy od společnosti physa. Kompletní sada nabízí všechny připojovací a přístupové hadice (každá o délce 60 cm), dále baterii, nastavitelné přídržné smyčky, sprchovou hlavici se třemi nastaveními tlaku, stojan na šampon a odnímatelný protiskluzový podlahový rošt. Skládací schůdky a mimořádně těsné posuvné dveře umožňují pohodlný a bezpečný přístup do nerezové psí vany pro každého chlupatého kamaráda až do hmotnosti 60 kg.

Vana pro péči o zvířata se schody od physa

Je speciálně vyroben pro profesionální péči o zvířata a 

Koupací vana pro psy se vyznačuje nejen stabilním rámem z ušlechtilé oceli, ale také četnými možnostmi přizpůsobení. Teplotu v rozsahu 0 - 90 °C nastavíte prostřednictvím dodané směšovací baterie s keramickým ventilem. Sprchová hlavice je široká a dlouhá 24 cm, má flexibilní hadici o délce 1,7 m a nabízí tři úrovně pro dokonalý tlak vody. Protiskluzové gumové nožičky zajišťují stabilní postoj za všech okolností a zároveň chrání podlahu před poškrábáním.

Šamponovací stojan o průměru 24,5 x 11,5 x 5,5 cm z nerezové oceli zajišťuje volné ruce při provádění pečujícího programu, zatímco odnímatelná protiskluzová podlahová mřížka - rovněž z nerezové oceli - zabraňuje čtyřnohým přátelům stát s tlapkami ve vodě. Kompletně svařovaná jednodílná vana pro psy má vynikající těsnicí vlastnosti a díky kvalitnímu zpracování a materiálům vyniká dlouhou životností. Zároveň jsou všechny povrchy hladké a rychle se čistí, což zajišťuje profesionální dojem za všech okolností.

TECHNICKÉ DETAILY