(1) Recenze

Položka: EX10061228

|

Model: MSW-DMS300

Stojan na jádrovou vrtačku s kolečky

Kč 7,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • jednoduché - upínací systém pro jádrové vrtačky od společnosti MSW a srovnatelná zařízení
  • přesné - posunovací páka umožňuje přesný posun jádrové vrtačky
  • efektivní - čtyři otvory a stavěcí šrouby pro přesné upevnění stojanu
  • mobilní - kolečka umožňují pohodlný přesun celého zařízení
  • flexibilní – 940 mm vysoký sloupek vhodný pro různé vrtné hloubky

POPIS PRODUKTU

Stojan na jádrovou vrtačku na otvory o průměru do 300 mm

Pokud chcete zvýšit přesnost vrtaných otvorů a zlepšit práci s jádrovými vrtačkami od společnosti MSW, je pro vás tento stojan na jádrovou vrtačku tou pravou volbou. Stabilní opěrná noha a pohodlně přestavitelná vodicí kolejnice Vám usnadní nasazení jádrové vrtačky a bezpečné vyvrtání otvorů, a to i do velice tvrdých materiálů, jako jsou např. beton nebo kámen. Pracujte efektivním způsobem a používejte při práci elektrické nářadí, jako jsou vrtačky & šroubováky, od společnosti MSW.

Stojan na vrtačku pro jádrové vrtačky od společnosti MSW

Stojan na jádrovou vrtačku se skládá z opěrné nohy a sloupku, na který můžete jádrovou vrtačku umístit. Opěrná noha je opatřena čtyřmi stavěcími šrouby, pomocí kterých je možné stojan přesně ustavit na místo vrtání. Přídavnou stabilitu zajišťují dva nastavitelné držáky, pomocí kterých je možné zajistit maximální opěrnou plochu o velikosti 400 x 480 mm.

Jádrová vrtačka se umísťuje přímo na rychloupínací sklíčidlo na sloupek. Pomocí tohoto sklíčidla se zařízení ustaví a přesně se po vodicí kolejnici pohybuje. Bezpečnou a efektivní práci umožňuje posunovací páka, pomocí které je možné dosáhnout vyvrtání otvorů i o průměru 300 mm. Sloupek diamantového stojanu vrtačky má výšku 940 mm a tedy i dostatečnou volnost pohybu, kdy je možné diamantovou korunku spolu s jádrovou vrtačkou před samotným vrtáním umístit přímo do požadované polohy a pohodlně se zařízením pracovat.

Tento mobilní stojan na vrtačku je vyroben z vysoce kvalitního hliníku a ocele a vydrží i vysoká zatížení. Pro pohodlnou přepravu je zařízení vybaveno dvěma kolečky.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Perfeito. Fácil de instalar a perfuratris.