Položka: EX10060644

|

Model: MSW-AOBELT476-800

Brusné pásy - 760 x 40 mm - zrnitost 800

Kč 659.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • vhodné pro trubky a kulatiny do průměru 180 mm
  • praktická sada pěti brusných pásů
  • zrnitost 800 pro zvláště hladké a rovnoměrné výsledky
  • pružný brusný materiál se stabilním bavlněným podkladem
  • vhodné pro pásové brusky na trubky různých značek

POPIS PRODUKTU

Brusné pásy - 760 x 40 mm - zrnitost 800

Brusné pásy MSW-AOBELT476-800 se zrnitostí 800 a v praktické sadě po 5 kusech představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména k odbornému broušení, čištění a leštění kovových kulatin.

Vysoce kvalitní sada brusných pásů z oxidu hlinitého v sadě po 5 kusech pro potřebu vaší dílny

Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Dále je brusný materiál opatřen stabilním bavlněným podkladem. Zrnitost 800 zajišťuje extrémně jemný, hladký a rovnoměrný výsledek broušení, zcela v souladu s mottem „Čím vyšší zrnitost, tím hladší finiš“.

Brusný pás má rozměry 760 krát 40 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat.

Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

TECHNICKÉ DETAILY