Položka: EX10250609

|

Model: UNI_SHED_02

Kovový box na odpadky - 2 koše (240 l) - uzamykatelný

Kč 6,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Prostorný - měří {{netto_délka}} x {{netto_šířka}} x {{netto_výška}} cm a nabízí prostor pro 2 tuny (240 l), zahradní nářadí nebo malá jízdní kola.
  • tidy - pro skladování zbytkového odpadu, papíru, zahradního odpadu nebo žlutých pytlů chráněných před větrem a povětrnostními vlivy.
  • praktické - uzamykatelné dveře a kryt s pneumatickým zvedacím mechanismem pro snadnou manipulaci.
  • Jednoduchá - nenáročná montáž a následná bezúdržbovost
  • Odolnost - robustní hliníková konstrukce je obzvláště odolná proti korozi a dalším vlivům.

POPIS PRODUKTU

Uzamykatelný kovový box na odpadky s pneumatickým zvedacím mechanismem

Zamykatelný kovový box na odpadky od společnosti Uniprodo nabízí bezpečné a zároveň estetické řešení pro ukládání odpadu. Díky rozměrům {{netto_délka}} x {{netto_šířka}} x {{netto_výška}} cm, dvěma košům o objemu 240 l, nalezne zahradní nábytek nebo malá jízdní kola ochranu před větrem a povětrnostními vlivy. Dvojité dveře o průměru {{Rozměry dveří}} cm a pneumatický zvedací mechanismus krytu umožňují nekomplikovaný přístup. Větrací otvory zabraňují hromadění kondenzátu nebo nepříjemných pachů.

Odolný kovový box na odpadky 2 240 l

Kovový box na odpadky má v zavřeném stavu jednoplášťovou střechu: v případě srážek zajišťuje tato konstrukce dokonalý odtok vody směrem dozadu. Čištění a údržba jsou tak omezeny na minimum. Stavba přístřešku pro vybavení je také nenáročná a bez problémů ji zvládne i neodborník.

Kovový box na odpadky 2 zaujme také svou mimořádně dlouhou životností. Je vyroben z hliníku. Materiál, který je mimořádně odolný vůči korozi a zároveň boduje nízkými nároky na údržbu a dobrou recyklovatelností po skončení životnosti. Spolehněte se na vysokou kvalitu s kovovými vložkami do odpadkových košů od společnosti Uniprodo!

TECHNICKÉ DETAILY