Položka: EX10250464

|

Model: UNI-WD-100

Destilátor vody - 4 l - nastavitelná teplota

Kč 3,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktické využití – čistá voda bez škodlivých látek a nečistot v mžiku sekundy
  • efektivita – s objemem 4 l a rychlostí čištění 1 l vody za hodinu
  • odolnost – díky vysoce kvalitním materiálům a spolehlivému zpracování
  • hygiena – vnitřní stěna je vyrobena z ušlechtilé oceli
  • bezpečnost – díky automatickému vypnutí při teplotách nad 160 °C
  • možnost nastavení – teplotu vody lze nastavit pomocí otočného knoflíku

POPIS PRODUKTU

Čistá voda bez škodlivých látek s destilátorem vody značky Uniprodo

S destilátorem vody UNI-WD-100 značky Uniprodo lze z vody spolehlivě odstranit soli, stopové prvky, mikroorganismy a další nečistoty. Takto upravená voda je obzvláště vhodná k čištění, protože může lépe absorbovat nečistoty a zabrání se vzniku vápenných skvrn. K plnění elektrických zařízení, jako jsou žehličky, by měla být používána pouze destilovaná voda. V neposlední řadě je čištěná voda vhodná k pití – někteří dokonce tvrdí, že má detoxikační účinky nebo zajišťuje lepší chuť kávy nebo čaje. Skutečnost, že destilovaná voda je škodlivá, se mezitím ukázala jako dezinformace; neměla by se však pít výlučně nebo nadměrně.

Destilátor vody s velkorysým objemem

S výkonem 750 W a objemem 4 l je destilační zařízení extrémně efektivní. Destilátor vody spolehlivě odstraňuje škodlivé látky a nečistoty až z 1 litru vody za hodinu. Vnitřní stěna z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli zajišťuje během procesu čištění ty nejlepší hygienické standardy. Destilovaná voda se shromažďuje v elegantním džbánu, který sestává z plastu. Obzvláště praktickou funkcí je intuitivní nastavení teplotu vody pomocí otočného ovladače.

Díky automatickému vypnutí při teplotách nad 160 °C destilační přístroj stále funguje bezpečně a přesvědčí mimořádně dlouhou životností. Ta je také zaručena díky vysoké kvalitě zpracování. Vyberte si destilátor vody a užijte si čistotou vodu bez škodlivých látek a nečistot!

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY