Trustpilot

Umyvadla

Expert v oblasti gastronomie Royal Catering nabízí se svými umyvadly z ušlechtilé oceli prvotřídní produkt a ideální řešení do každé veliké kuchyně, restaurace, pizzerie, nebo rychlého občerstvení. Nerezové umyvadlo se skládá kompletně z ušlechtilé oceli, která je extrémně robustní a kvalitní a díky své hladké ploše velmi lehce a rychle udržovatelná. Nerezové umyvadlo má trojstranné ohraničení. Tím se stříkající voda nedostane do bezprostředního okolí. Zakupte ještě dnes gastronomické umyvadlo od Royal Catering v online obchodě společnosti expondo.

Nerezové umyvadlo od Royal Catering

Výrobce Royal Catering u koncipování nerezových umyvadel dbal na vybavení velmi kvalitních baterií. Ty jsou otočné a řídí přívod teplé a studené vody. Gastronomická umyvadla jsou určená na montáž na stěnu a komponenty jsou samozřejmě součástí balení. Nerezová umyvadla Royal Catering se vyznačují čistým zpracováním a použitím ušlechtilé oceli a nesmí tak chybět v žádném gastronomickém zařízení. Profesionální umyvadla se hodí do velikých kuchyní, restaurací, pizzerií, nebo rychlých občerstvení. Nerezová umyvadla od Royal Catering také oslní svým kompaktním a kvalitním provedením z ušlechtilé oceli, která se snadno čistí. Zohledněna byla i možnost hektických situací, které mohou v kuchyni nastat a tudíž umyvadla nemají ostré hrany a nemůže tak dojít k poranění. Hloubka umyvadel je 13 cm a je tak vhodná i do univerzitních menz, kdy se do nich může lít voda z těstovin, pokud právě nemáte po ruce vařič na těstoviny. S hmotností cca 6 kg jsou umyvadla také velmi lehkými objekty.

Nerezová ocel umožní snadné čištění

Trojstranné ohraničení slouží k tomu, aby voda nestříkala kolem okrajů. Tím se ochrání potraviny, které leží na pracovních stolech bezprostředně u umyvadla. Ke správnému vyčištění nerezové ušlechtilé oceli lze použít vlhký hadřík, nebo lehce navlhčený hadřík z mikrovlákna. Vedle použitých hadříků jsou důležité i čisticí prostředky. Takto se lehce odstraní i otisky prstů z povrchu umyvadla, k čemuž je třeba použít pouze trochu přípravku na mastnotu. Díky profesionálnímu zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů není ani velmi časté používání pro naše nerez výrobky žádná výzva, což je přesně to, co je v profesionální kuchyni třeba. I přes velmi kvalitní zpracování a materiály nabízíme naše produkty za výhodné ceny. To nám umožňuje vynikající spolupráci se společností Royal Catering, která vedle umyvadel produkuje také různá kuchyňská zařízení jako např. vaflovače, nebo různé fritézy. Nízké pořizovací náklady a vysoká kvalita jsou dobrým důvodem k této investici, kterou ve Vašem gastronomickém podniku oceníte.