Položka: EX10030917

|

Model: SBS-MM-250

Vlhkoměr s kulatým senzorem - 0 - 100 %

Kč 2,399.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • šetrný - měření stavebních materiálů díky kulaté sondě a elektrickému způsobu měření bez zničení materiálů
  • rozsáhlé použití – rozsah měření 0 - 100 % pro stavební materiály a dřevo, hloubka měření 5 až 40 mm
  • snadné čtení hodnot - velký LCD displej s podsvícením
  • rychlý - přímé zobrazení všech naměřených výsledků, ideální na předběžné prověřování na CM měření
  • dlouhá výdrž - delší doby nasazení díky automatickému vypínání

POPIS PRODUKTU

Vlhkoměr s kulatou sondou

Pomocí vlhkoměru SBS-MM-250 výrobce Steinberg Systems zjistíte rychle a spolehlivě vlhkost stavebních materiálů, jako jsou cement, potěr a cihly. Díky elektronickému způsobu měření o vysokých frekvencích a kulaté sondě se při měření povrch materiálů žádným způsobem nepoškodí. Díky šetrnému procesu měření můžete efektivním způsobem zjistit vlhkost povrchu a rychle rozpoznat například riziko tvorby plísně. Tento univerzální měřicí přístroj se však hodí i k předběžnému prověření pro CM měření.

Vlhkoměr s jednoznačnými výsledky

Vlhkoměr zjistí vlhkost v materiálech v rozpětí 0 až 100 % v hloubce měření 5 až 40 mm. Tak rychle získáte informaci, jakou vlhkost má vaše stěna, podlaha nebo dřevěné obložení. Zařízení vás přesvědčí svoji přesnosti na 1 %. 

Obsluha vlhkoměru se provádí pouze pomocí několika tlačítek. Všechny naměřené hodnoty a nastavení jsou na LCD displeji se zadním podsvícením velice dobře vidět. Můžete zjistit minimální a maximální hodnoty a pomocí funkce přidržení naměřené hodnoty pohodlně přečíst. Dále je zařízení vybaveno funkcí alarmu, který vás upozorní na případné kritické hodnoty.

Vlhkoměr na měření materiálů je vyroben z kvalitního plastu a jeho provoz zajišťuje 9V baterie. Doba provozu měřicího zařízení je prodloužena díky automatickému vypínání. Na ukazateli stavu nabití baterie se můžete vždy přesvědčit, zda je pro vaše měření k dispozici dostatečné množství proudu.

TECHNICKÉ DETAILY